Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balso par klientam draudzīgāko uzņēmēju Aizkraukles novadā 2018. gadā!

Aizkraukles novada pašvaldības un Aizkraukles Uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotais pasākums “Uzņēmēju dienas 2019” ir lielākais uzņēmējdarbības pasākums Aizkraukles novadā un tuvākajā apkārtnē, vienuviet pulcinot vairākus simtus uzņēmēju un vairākus tūkstošus klientu. Šogad pasākums ilgs no 13. līdz 17. martam.

Katru gadu Aizkraukles novada pašvaldība sveic iepriekšējā gada aktīvākos uzņēmējus, kuru ieguldījums novada attīstībā ir bijis vērā ņemams, savukārt vienu uzņēmēju, kurš pelnījis atzinību nominācijā “Klientam draudzīgākais uzņēmējs Aizkrauklē”, iesaka Aizkraukles novada iedzīvotāji. Aizkraukles novada pašvaldība aicina līdz 2019. gada 3. martam izpildīt anketu un ieteikt to Aizkrauklē strādājošo uzņēmēju, kurš būtu pelnījis kļūt par “Klientam draudzīgāko uzņēmēju 2018!” Ieteikt iespējams gan zobārstniecības kabinetus, frizētavas, apavu remontdarbnīcas, gan kafejnīcas, lielos un mazos veikaliņus, loģistikas un transporta, tūrisma, reklāmas, izglītības, skaistumkopšanas un citu pakalpojumu sniedzējus, ražotājus, zemniekus — gan kapitālsabiedrības, gan saimnieciskās darbības veicējus un pašnodarbinātas personas — visus, kas Aizkraukles novadā veic legālo uzņēmējdarbību. 

BALSO te: Balsojums par “Klientam draudzīgāko uzņēmēju 2018” Aizkraukles novadā 

Balsojuma noteikumi
– Viena persona visā aptaujas periodā var balsot tikai 1 reizi!
– Balsošanas beigās tiks salīdzināti un pārbaudīti visi balsotāji – gadījumā, ja tiks atklātas manipulācijas ar balsojumu vai balsis būs nodevusi neeksistējoša persona (vārds, uzvārds un telefona numurs neeksistēs vai nebūs norādīts korekti), konkrētās balsis tiks anulētas.
– Organizatori patur tiesības anulēt rezultātus pilnībā vai daļēji, ja netiek ievēroti noteikumi. Konkurss!4. martā starp visiem balsotājiem tiks izlozēts viens laimīgais, kurš saņems ielūgumu 2 personām uz pasākumu “Klusie ūdeņi”, kas notiks Aizkraukles pilsētas kultūras namā 2019. gada 16. martā.

Aizkraukles novadā