Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bebra brokastis ar skatu uz dīķi (papildināts ar Aizkraukles mēra skaidrojumu) 3

Bebra brokastis ar skatu uz dīķi - fotogrāfiju ar tādu parakstu Facebook vietnē ievietojis aizkrauklietis Oskars Liepiņš.

Lūk, ko Facebook vietnē raksta citi.

Rita Putrāme: "...tas jau sen bija skaidrs, ka neiežogotos kokus agrāk vai vēlāk noguldīs gar zemi. Pretējā krastā no bebra puses tas godam paveikts! Skumji tas, ka atbildīgā iestāde taupa līdzekļus uz drāšu žogu. Vai tikpat cītīgi tiek taupīts arī uz ikrīta kafijām? Diez vai..."

Richards Miervaldis: "Es to bebru bieži redzu, es domāju, drīz visi koki būs nogāzti.....!:D"

Daira Stabiņa: "Šis jau ir kārtējais fakts, kas apstiprina formalitātes esamību..."

Valdis Keišs: "Nav vienkārši risināma lieta - bebrs savā ziņā ir dabas spēks :) Kamēr dzīvs - grauzīs. Gan pie Daugavas, gan Gaujas. Kur koku nedaudz - var mēģināt iežogot. Bet mežā pie Gaujas Valmierā?"

Arturs Grinvalds: "Ja gribi glābt koku - apēd bebru!!!"

Valdis Keišs: ":) Visvērtīgākā no meža dzīvniekiem – bebra gaļa http://www.la.lv/visvertigaka-bebra-gala-specialiste/"


Papildinājums

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums skaidro: "Šis koks jau bija "aizgrauzts" brīdī, kad tika iežogoti pārējie. Tika nolemts to atstāt bebra brokastu galdam, lai liek mierā pārējos kokus. Diemžēl šo dzīvnieku medības pilsētas teritorijā ir liegtas. Saglabāšanai paredzētie koki ir iežogoti."

Komentāri 3

jaanis.amatnieks1961

Pilnībā visam rakstītajam un komentētajam piekkrītu! Vai tiešām nav tik lielas saprašanas un finannsu līdzekļu.lai apģērbttu dažus kokus? Pietiks skatīties segas līmenī!!!

pirms 2 gadiem, 2016.11.02 17:21

Redzu

Labais bebrs! Iemācīs pie kārtības vismaz! Domājat ka dome uztraucas par kokiem, nē! Tā vircas bedre tagat kā uz delnas redzama! Kad to vienreiz sakārtos? ( Ar bebru arī tiks galā, pa kluso, neviens nemaz nesapratīs!

pirms 2 gadiem, 2016.11.03 06:47

jaanis.amatnieks1961

Domi uztrauc citi KOKI...:)
Drīz gan pašvaldību vēlēšanas-vajadzētu sākt domāt par par parastajiem kokiem :)

pirms 2 gadiem, 2016.11.03 10:03

Aizkraukles novadā