Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļā ar lūgšanām un dziesmām 5

Šorīt no Aizkraukles Svētās Terēzes no Bērna Jēzus Romas katoļu baznīcas svētceļojumā uz Aglonu devās 52 cilvēku grupa. Galamērķī paredzēts nokļūt 12. augustā.


Katoļu baznīcas vikārs Pēteris Skudra “Staburagam” pastāstīja, ka grupā kopumā ir 50 cilvēku. Svētceļojumu no Aizkraukles sāk aptuveni puse — pārējie pievienosies vēlāk, jo ne visiem darba dēļ iespējams veikt visu maršrutu. Grupā ir svētceļnieki ne tikai no Aizkraukles, bet arī apkārtējiem novadiem.


— Vispirms dosimies uz Daugavas kreiso krastu — Daudzesi, Sunāksti, Viesīti, Leimaņiem un Līvāniem, kur pārcelsimies atpakaļ Daugavas labajā krastā, — saka Pēteris Skudra. — Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Vanagiem, Arendoli, Višķiem un visbeidzot Aglonu, kur plānojam nokļūt 12. augustā.


Svētceļojuma vadmotīvi ir nabadzība, šķīstība un paklausība. Dodoties ceļā, līdzi jāņem tikai pats nepieciešamākais un ceļš jāpavada dziesmās un lūgšanās.


Saistībā ar Āfrikas cūku mēra izplatību esam saņēmuši arī Pārtikas un veterinārā dienesta ieteikumus — jāmazgā apavi un, redzot nobeigušos dzīvnieku, par to jāziņo. Ja pacienā, viss jāapēd uz vietas, neko nedrīkst nest līdzi. Tāpat jau karstā laikā nav ieteicams ņemt līdzi daudz pārtikas.


Šogad vasara ir karsta, un tas būs vēl viens papildu pārbaudījums. Līdz šim tā nav bijusi problēma — iet sākam agrāk rītā un pašā svelmē atpūšamies. Ceļu turpinām pēcpusdienā, kad svelme mitējas. Karstā laikā ejam lēnāk, visiem ir galvassegas un ūdens. Ne velti saka — sargā sevi pats, un tad arī Dievs tevi sargās.

Komentāri 5

domās ar Jums!

...ar Dieva svētību, lai Jums izdodas šis ceļojums!

pirms 5 gadiem, 2014.08.04 14:00

engrish tīīčer veri čīp

Izlasi rakstu, tad zināsi, ko šie saka.

pirms 5 gadiem, 2014.08.05 13:08

Ješa

Ceļojat,ceļojat un atnesiet Āfrikas cūku mēri.

pirms 5 gadiem, 2014.08.04 20:38

!!!!!

.....ješka un ješa-jums smadzenēs tikai urīns!

pirms 5 gadiem, 2014.08.04 21:48

Aizkraukles novadā