Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daļu sniega naudas izlietos remontam

Aizkraukles novadā siltās ziemas dēļ nav iztērēti ap 60 tūkstošiem latu, kas bija paredzēti ielu un ceļu tīrīšanai no sniega un kaisīšanai.

Novada pašvaldības izpilddirek­tors Einārs Zēbergs informē, ka daļu naudas atstās ceļu kopšanai gada beigās, jo nav paredzams, kāda būs nākamā ziema. Bet pārējo summu šopavasar izlietos grants ceļu remontam. Ir veikta ceļu apskate un noteikti nepieciešamākie darbi, piemēram, vietām izbūvēs caurteku, tīrīs grāvjus, citur noņems apaugumu, greiderēs, atjaunos ceļa segumu. Dažādi darbi paredzēti grants ceļam posmā Papardes—Meļķitāres 600 metru garumā, Jaunāres—Ārītes 1040 metru garumā un Aizkraukles kapu pievedceļam 900 metru garumā. Uz kapiem ved arī valsts ceļš, kam vajadzīgs remonts, taču pašvaldība to neremontēs, tas jādara par valsts naudu. Darbu veicēju pašvaldība noskaidros cenu aptaujā. Iecerēts veikt arī dažu ielu posmu remontu Aizkraukles pilsētā un vasarnīcu teritorijā “Lielziedos”, bet remontējamos posmus vēl precizēs.

Aizkraukles novadā