Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbošanās ar smiltīm ir arī terapeitisks un dziedniecisks process

Biedrības "Vecāki Aizkrauklei" organizētajā starpkultūru projektā "Tautība = vērtība" notika ļoti interesanta un aizraujoša nodarbība "Krāsaino smilšu brīnumi".

“Bērni no smiltīm veidoja zīmējumus, kolāžas, rakstīja savus vārdus un uzmeistaroja sev košas aprocītes. Pie mums viesojās Kokneses novada Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošajās internātvidusskolas Dabas vides estētikas studijas speciāliste Laimdota Stepēna, kura bija sagatavojusi daudzveidīgus un bērniem saistošus uzdevumus pusotras stundas garumā,” “Staburagu” informē biedrības pārstāve Linda Galino. “Darbošanās ar smiltīm ir ne tikai patīkama izklaide, bet arī terapeitisks un dziedniecisks process, tāpēc prieks, ka to apmeklēja kupls skaits ģimeņu un izmantoja iespēju, radoši darbojoties, kopā pavadīt vēl vienu atmiņā paliekošu vakaru.”

“Nākamnedēļ krāsaino brīnumu vietā redzēsim zilus brīnumus, jo 10.novembrī no plkst. 18.00 Aizkraukles Bērnu un jauniešu centrā vērosim dažādus zinātniskus eksperimentus,” informē Linda Galino.

Foto: biedrība "Vecāki Aizkrauklei".

Aizkraukles novadā