Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvina 150 kilogramu konfekšu 1

Jau ceturto gadu uzņēmums “Virši — A” sadarbībā ar vietējām pašvaldībām Ziemassvētkos dāvina saldumus maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm, vientuļajiem un maznodrošinātajiem pensionāriem, kā arī bērniem invalīdiem. Šogad “Viršu — A” rūķi sagādājuši 150 kilogramu konfekšu, ko iesaiņojuši 960 paciņās. 

Uzņēmuma “Virši — A” pārstāve Marta Kaktiņa teic, ka labdarības akciju īsteno sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām, ku-rās darbojas “Viršu — A” degvielas uzpildes stacijas. Jau no decembra vidus saldumu paciņas nogādā pilsētu domēm un sociālajiem centriem. Aizkraukles pusē saldumus saņems aizkrauklieši.

Akciju sabiedrības “Virši — A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš teic: “Ziemassvētki ir sirsnības, pateicības un dāvināšanas laiks. Esmu priecīgs, ka jau ceturto gadu turpinām tradīciju un iepriecinām tos, kuriem ikdienā klājas grūtāk. Esmu gandarīts arī par sadarbību ar pašvaldībām un sociālajām iestādēm, ar kuru palīdzību sagatavotās paciņas nogādās tām ģimenēm, kurām tās patiešām ir visvairāk nepieciešamas.”

Aizkraukles novada sociālā dienesta vadītāja Ināra Gaile stāsta, ka “Viršu — A” sarūpētās saldumu paciņas jau piegādātas: “35 konfekšu pakas saņēma Aizkraukles pilsētas vientuļie pensionāri un jaunieši ar invaliditāti, bet 15 paku nogādājām  Aizkraukles pagastā.”

Komentāri 1

Zandarts

Tā i nevaru saprast, kāpēc netiek saukti pie kārtības tie, kuru pienākums būtu nodrošināt, bet iznāk, ka viņi savus pienākumus nepilda un visus nenodrošina. Tad paliek viena daļa, ko sauc par maznodrošinātajiem. Saprotu jēdzienu - trūcīgais.

pirms 5 gadiem, 2013.12.28 16:02

Aizkraukles novadā