Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāti ierodas uzņēmumā “Aizkraukles ATU”

20. maijā Aizkraukles novada domes deputāti pēc finanšu komitejas sēdes apmeklēja pašvaldības autotransporta uzņēmumu “Aizkraukles ATU” Rūpniecības ielā 1C, apskatīja teritoriju un darbīcas, tikās ar tā vadītāju Aiju Ciganoviču.

Uzņēmuma kapitāldaļas pilnībā pieder Aizkraukles novada pašvaldībai. Jau informējām, ka dome nolēma sākt reorganizāciju, pašvaldības uzņēmumu “Aizkraukles ATU” pievienojot Cēsīs reģistrētajai akciju sabiedrībai “CATA”. Pēc pievienošanās “Aizkraukles ATU” būs “CATA” filiāle. Novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums atzīst, ka tas bijis pareizs lēmums, jo tik mazam uzņēmumam kā Aizkraukles ATU, kuram ir smaga finasiālā situācija, turpmāk pasažieru pārvadājumu konkursos būtu grūti konkurēt ar lielajiem uzņēmumiem.

Padomju laikā būvēta ēka, kurai ir nepieciešams remonts, taču nav līdzekļu — secināja deputāti pēc remontdarbnīcu apskates. Vienā ēkas stūrī lietus laikā sūcas ūdens. Dažs pajokoja, ka, gatavojoties Vasarsvētkiem, uz jumta tiek audzēti bērzi meijām.

Aizkraukles novadā