Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Drīzumā plāno atvērt Aizkraukles Uzņēmējdarbības centru

Aizkraukles novada pašvaldībā darbu sākušas divas jaunas darbinieces — uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Kellere, kura vadīs Uzņēmējdarbības centru, un projektu koordinatore Valērija Noreika.

Aizkraukles novada pašvaldība piedalās “Interreg” Latvijas—Lietuvas pārrobežu projektā “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā”, kas jāīsteno divu gadu laikā.  Projekts paredz, ka Aizkrauklē jāizveido Uzņēmējdarbības centrs, kas sniegtu atbalstu uzņēmējiem un piedalītos projektā paredzētajās aktivitātēs.

Pašvaldība mājaslapā www.aizkraukle.lv un sociālajos tīklos bija izsludinājusi pieteikšanos šim amatam, un par atbilstošāko no sešiem kandidātiem atzīta Baiba Kellere. Viņa darbā pieņemta uz projekta laiku un atalgojumu saņems no projekta līdzekļiem. Uzņēmējdarbības centrs tiks atvērts jūlija beigās, bet konsultācijas uzņēmējiem ir iespējams saņemt jau šobrīd Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1A, 4. stāvā, 408. kabinetā, iepriekš piesakoties e-pastā: baiba.kellere@aizkraukle.lv. Paredzēts, ka Uzņēmējdarbības centrs  būs Lāčplēša ielā 1, 4. stāvā, tā būs viena telpa, kas pašlaik tiek remontēta. Gan remonts, gan aprīkojums tiks segts par projekta līdzekļiem.

Tā kā Aizkraukles novadā aktīvi tiek īstenoti dažādi projekti, izvērtējot darbu apjomu, nolemts pusslodzes darbā pieņemt arī projekta koordinatoru no pretendentiem, kuri pieteicās uzņēmējdarbības speciālista amatam. Turpmāk šos pienākumus pašvaldībā pildīs Valērija Noreika, viņa pieņemta darbā nenoteiktam laikam un atalgojumu saņems no pašvaldības budžeta un strādās pašvaldības projektu vadītāja Dzintara Grund­šteina vadībā.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 30. jūnija numurā.

Aizkraukles novadā