Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedās talantīgo jauniešu atbalstam

Aizkrauklē 1. jūnijā pulksten 18 notiks labdarības koncerts “Izdzīvo savu sapni!”. Visus tajā ieņemtos līdzekļus ziedos Viļņa Plūmes piemiņas stipendijas fondam Aizkraukles talantīgo mazturīgo jauniešu studijām augstskolā.

Koncertā dziedās Lauris Reiniks, brāļi Rūdolfs un Reinholds Sprukuļi, Aizkraukles novada kultūras nama popgrupas “Meduslāsītes” un “Tikai tā”, spēlēs J. Mediņa mūzikas vidusskolas džeza orķestris. 

“Šogad tētim mēs būtu svinējuši 70. dzimšanas dienu, tāpēc esam apņēmušies izveidot sen lolotu filmiņu par viņu. Ja viss izdosies, kā iecerēts, tieši 1. jūnija koncertā būs tās pirmizrāde,” stāsta Viļņa Plūmes dēls Māris Plūme. “Viens no koncerta dalībniekiem būs Lauris Reiniks, kurš bērnu dienās bija biežs mūsu viesis. Viņš dziedās, lai atbal­stītu Aizkraukles talantīgos jauniešus. Viens no stipendijas izveides mērķiem bija iesaistīt iespējami daudz aizkraukliešu, tēta draugu, paziņu un kolēģu, un šis kon­certs noteikti ir labs iesaistes veids. Tāpēc aicinu katru gan savā kalendārā atzīmēt šo datumu, gan uzaicināt visus, kuriem tas varētu būt svarīgi vai vismaz interesanti.”

Ziedojumu vākšana stipendiju fonda izveidei norisinās jau ceturto gadu, un pašlaik ir savākta puse nepieciešamo līdzekļu, lai stipendiju padarītu par mūžīgu. Stipendiju turpina admimistrēt pieredzē­jušais “Vītolu fonds”, un 1. jūnijā koncerta laikā paziņos šīgada stipendijas saņēmēju, jau ceturto Aizkraukles jaunieti, kam būs iespēja studēt ar Viļņa Plūmes stipendiju fonda atbalstu.

Aizkraukles novadā