Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: ekoskolu salidojumā Aizkrauklē

Aizkraukles novada vidusskolā notika ekoskolu salidojums "Trešais vilnis", kurā piedalījās skolēni un skolotāji no dažādām Latvijas skolām. Salidojumu organizēja Aizkraukles novada vidusskola, un tas bija veltīts veselīga uztura popularizēšanai. 

Skolēni darbojās dažādās interesantās darbnīcās. Vienu darbnīcu aizraujoši vadīja kafejnīcas "Panna" pārstāves. Šajā darbnīcā notika arī konkursi, kuros varēja saņemt balvas, piemēram, triju veidu somas.  Skolēni uzzināja daudz jauna par e-vielām pārtikā, iemācījās atšķirt desu, kurai pievienotas e - vielas, no gaļas izstrādājuma, kurš gatavots bez e - piedevām,  guva informāciju par ēdienu kalkulāciju un citām lietām. 

Salidojumā piedalījās ap 100 skolēnu no 5. līdz 12. klasei no Skrīveriem, Ogresgala, Babītes, Daugmales, Salas, Rīgas un Aizkraukles.


Organizatorus un dalībniekus varēja pazīt pēc kaklā iekārtajiem savdabīgajiem aksesuāriem — dakšiņām un nazīšiem, uz kuriem bija rakstīts katra vārds.

Aizkraukles novadā