Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Pārnovadu uzņēmēju diena — gadatirgus Aizkrauklē 2

Šodien, 28. martā, Aizkraukles sporta centrā notika Pārnovadu uzņēmēju diena — izstāde un gadatirgus.

Piedalījās amatnieki, lauksaimnieki, uzņēmēji, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, bankas, apdrošināšanas kompānijas un izglītības iestādes. Savu produkciju un pakalpojumus piedāvāja ap simt mājražotāju, amatnieku, uzņēmēju.  Aizkraukles novada pašvaldība pasniedza novērtējuma balvas uzņēmējiem desmit nominācijās. Paralēli pirkšanai un pārdošanai norisinājās informatīvi un izglītojoši semināri.

"Man ir prieks sveikt mūsu viesus no Pasvalis Lietuvā un Kvedlinburgas Vācijā. Vēlos izteikt lielu gandarījumu par to, ka šodien, šajā pasākumā, esam kopā ar mūsu kaimiņu novadu – Jēkabpils, Krustpils, Viesītes, Skrīveru, Kokneses, Jaunjelgavas un  Pļaviņu uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem," atklājot pasākumu, sacīja Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

"Tirgus ir vieta, kur varam sevi izrādīt un uz citiem paskatīties, dibināt kontaktus un apmainīties politiskajiem uzskatiem, tā, iespējams, ir vieta, kur kādi procesi noslēdzas, bet citi uzsākas. Lietas iegūst jaunus saimniekus, notikumi ievirzās citā gultnē, notiek informācijas apmaiņa,un es pat uzdrīkstēšos teikt, notiek emocionāls, ekonomisks un politisks progress. Tādēļ, apgalvošu, ka katrs šajā procesā iesaistītais cilvēks, lieta vai viedoklis ir svarīgs un nenovērtējami unikāls," atzina Līduma kungs. 

Pārnovadu uzņēmēju diena notika jau ceturto reizi, bet pirmo reizi tās laikā interesenti varēja apmeklēt reģiona skolēnu mācību firmu gadatirgu. Jaunieši prezentēja savu gatavoto produktu, bet viņu veikumu vērtēja "Junior Achievement" žūrija. Dalībai bija  pieteikušās 16 mācību firmas no  Iecavas, Viļāniem, Valmieras, Skrīveriem, Rīgas, Mazsalacas un Aizkraukles,  kopumā 40 skolēni  un septiņi pedagogi.

Vairāk lasiet laikraksta "Staburags" 31. marta numurā.


Līgas Patmalnieces un Imanta Kaziļuna foto

Komentāri 2

tuzikss

Nesanāca apmeklēt, bet ļoooti gribu iegādāties kādu I.Skujas darbu.....Kur var Aizkrauklē? Ļoti skaistas krūzes...

pirms 4 gadiem, 2015.03.29 21:06

lalapsa29

Tuzikam - zīmola Skuja&Braden darbus laikam gan Aizkrauklē var iegādāties pie pašām māksliniecēm. Man ar ļoti patīk, padārgi, bet kvalitatīvi un skaisti.
Par pasākumu - paldies rīkotājiem un dalībniekiem par jauko pasākumu! Ļoti patika ideja piesaistīt jauniešus, viņiem ir labas idejas un tieši pie jauniešiem iegādājos dažādas jaukas lietiņas dāvaniņām Lieldienās. Var tikai apbrīnot jaunās paaudzes entuziasmu un izdomu jaunu produktu radīšanā.
Nākamgad rīkotājiem vajadzētu uzlabot autostāvvietas problēmu, jo šogad auto nevarēja noparkot tieši pie pasākuma norises vietas, kā tas bija iepriekšējos gados pie IGA centra.

pirms 4 gadiem, 2015.04.01 15:36

Aizkraukles novadā