Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Gada notikums — 2013” Aizkrauklē

Aizkraukles novada kultūras namā pasākumā “Gada notikums — 2013”, pārskatot nozīmīgākos notikumus, novada vadība sumināja tos, kuri ar savu darbu šos notikumus radījuši, atbalstījuši, vecinājuši. Viņiem pasniedza Ināras Zenfas veidoto māla balvu, kurā redzams krauklītis uz velosipēda.

Visiem bija iespēja noskatīties filmu “Zaudētā Daugava”, ko veidojis Daugavas muzejs, un apskatīt  gleznu izstādi “Daugavas krastu likteņstāsti”. Nelielu koncertu sniedza P. Barisona  Aizkraukles mūzikas skolas audzēkņi un soliste Aija Pāvila.  

Apbalvotie dažādās nominācijās
Kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana
Biedrība “Daugavas savienība” — par finansiālo atbalstu dažādiem projektiem.
Kultūra
Par nozīmīgāko atzīta Aizkraukles novada 14 tautas mākslas kolektīvu 286 pārstāvju piedalīšanās XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos. Pateicība par ieguldīto darbu — Aizkraukles apriņķa koru virsdiriģentei Ilzei Atardo un deju kolektīvu virsvadītājai Unai Staklei. 
Infrastruktūras projekti
SIA “VIA” — par  veiksmīgi  pabeigto Jaunceltnes ielas rekonstrukcijas un tai pieguļošo teritoriju infrastruktūras sakārtošanas projektu.
Rolandam Orlovskim — par nepabeigtās skolas jaunbūves grausta demontāžu.
Valijai Strodei — par nesavtīgo ieguldījumu “Purvciema” apstādījumu veidošanā.
Direktorei Rutai Krūklei — par uzņēmību Aizkraukles profesionālās vidusskolas rekonstrukcijas pabeigšanā.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales nodaļas Aizkraukles daļas komandierim Guntaram Laukazīlem — par  atjaunoto ugunsdzēsēju depo Aizkrauklē.
Sabiedriskās aktivitātes, Aizkraukles tēla popularizēšana
Aizkraukles jauniešiem — par iesaistīšanos Bērnu un jauniešu centra projektā “Skatos, ieraugu, darbojos, lepojos”, kurā tapa āra vingrošanas laukums  un spēļu istaba, par iesaistīšanos starptautiskos projektos “Visi uz klāja” un “Pirmais solis nākotnē”, par vides objekta — divriteņa —  veidošanu.
Aleksejam Kelmanam — par filmas “Daugavas mantojums” un  daudzu videosižetu par jauniešu aktivitātēm veidošanu.
Biedrībai ”Vecāki Aizkrauklei” — par vides objektu — trīsriteni — pie bibliotēkas, jaundzimušo sveikšanu pasākumā “Aizkraukles mazulis”, Aizkraukles suvenīra — krāsojamās grāmatiņas veidošanu, Tēva dienas pasākumu.
Sports
Biedrības “Eissracing” vadītājam Raivim Galviņam un aktīvistam Jānim Venderotam — par autotrases izveidošanu un auto sacensību rīkošanu.
Fondi nākotnei
SIA “AKZ” — par pērn lielāko ziedojumu Viļņas Plūmes piemiņas fondam talantīgāko Aizkraukles jauniešu stipendijām.
Tūrisms
Biedrības  “Daugavas senielejas raganas” vadītājai  Anitai Turlajai un pārstāvei Gunai Zablockai — par projektiem un aktivitātēm Daugavas ielejā — veloceliņiem, infrastruktūras sakārtošanu un pirmās tūrisma mājaslapas www.daugavasieleja.lv izveidošanu.


Aizkraukles novadā