Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieceļ Aizkraukles novada vidusskolas direktoru

Aizkraukles novada dome 29. jūnija sēdē nolēma par Aizkraukles novada vidusskolas direktoru no 1. augusta iecelt pašreizējo novada ģimnāzijas direktoru Aldi Labinski, saglabājot līdzšinējo atalgojumu.

Saskaņā ar Izglītības likumu pašvaldība vispārējās izglītības iestāžu vadītājus pieņem darbā, saskaņojot ar Izglītības un zinātnes ministriju. Tā kā ministrija ir devusi savu akceptu, dome nolēma apstiprināt Alda Labinska kandidatūru.

Līdz 31. augustam juridiski pastāvēs visas trīs izglītības iestādes — novada  ģimnāzija, 1. vidusskola un pilsētas sākumskola.  Pēc 31. augusta būs apvienota izglītības iestāde — Aizkraukles novada vidusskola, kura darbosies trijās adresēs.

Kāpēc netika rīkots konkurss uz vidusskolas direktora amatu? Pašvaldībā skaidro, ka skolu reorganizācijas būtība bija Aizkraukles 1. vidusskolas un Aizkraukles pilsētas sākumskolas pievienošana Aizkraukles novada ģimnāzijai, pagaidām tās atstājot trīs dažādās adresēs. Ģimnāzijai tika mainīts nosaukums uz vidusskolu, un direktora maiņa šajā gadījumā nav obligāts nosacījums. Gala lēmumu direktora jautājumā pieņem Izglītības un zinātnes ministrija, kura Aldi Labinski  vidusskolas direktora amatā ir akceptējusi.

Vairāk lasiet "Staburaga" 30. jūnija numurā.

Aizkraukles novadā