Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji neiebilst pret Aizkraukles novada teritorijas plānojumu 1

Vakar noslēdzās publiskā apspriešana Aizkraukles novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadam pilnveidotajai 1.redakcijai, kuras gaitā viena privātpersona piekrita savas teritorijas zonējuma maiņai. Teritorijas plānojumu pašvaldība apstiprinās kā galīgo redakciju, ar kuru iepazīstinās jūlijā.

Aizkraukles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Silaraupa informēja, ka pirmdien noslēgusies pilnveidotās pirmās redakcijas publiskā apspriešana, kas tika rīkota saskaņā ar Aizkraukles novada domes lēmumu "Par Aizkraukles novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadam pilnveidotās 1.redakcijas publisko apspriešanu".

Publiskās apspriešanas laikā par teritorijas plānojuma pilnveidoto pirmo redakciju netika saņemts neviens rakstisks priekšlikums, bet viena fiziskā persona e-pastā apstiprināja, ka piekrīt teritorijas plānojuma piedāvājumam mainīt tās īpašumā esošā zemes gabala funkcionālo zonējumu uz "Lauksaimniecības teritorija".

Pēc Aizkraukles novada pašvaldības 21.maijā izsūtītā pašvaldības aicinājuma savus atzinumus par sagatavoto Aizkraukles novada teritorijas plānojuma pilnveidoto pirmo redakciju sniedza arī kaimiņu novadu pašvaldības un atsevišķas valsts institūcijas.

Šomēnes domes sēdē plānots Aizkraukles novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadam pilnveidoto pirmo redakciju apstiprināt kā galīgo redakciju, pēc kā pašvaldība aicinās interesentus no 2.jūlija līdz 23.jūlijam to izlasīt.

Pēc minētā termiņa noslēguma Aizkraukles novada dome lems par Aizkraukles novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadam apstiprināšanu un pašvaldības saistošo noteikumu izdošanu, informēja Silaraupa.

Kā ziņots, Aizkraukles novada teritorijas plānojums 2013.-2025.gadam tiek izstrādāts, īstenojot Latvijas-Lietuvas pārrobežu projektu "Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju Zemgalē un Ziemeļlietuvā apsaimniekošanas uzlabošana, radot ilgtspējīgu pamatu dabas teritoriju saudzīgai izmantošanai un dabas vērtību saglabāšanai".

Komentāri 1

Mīlīgais

Neiebilst gan,tikai kurš ta ir iepazinies ar to jauno plānojumu? Kad sāks kaut ko kaut kur darīt-tad arī redzēsim: iebilst,vai nē!

pirms 5 gadiem, 2014.06.19 06:11

Aizkraukles novadā