Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji svin, policija strādā

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde ir viena no labākajām valstī. Mums ir labi rādītāji, atklājot lietas, visvairāk aizturēto kukuļdevēju visā valstī, esam notvēruši pusi no visiem valstī aizturētājiem. Par Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbiniekiem saņemts vismazāk sūdzību.

Darbu mūsu — Aizkraukles — iecirknī apgrūtina tas, ka nav nokomplektēts personālsastāvs, ir daudz vakanču. Ja Aizkraukles iecirknī būtu vēl aptuveni 20 cilvēku, tad varētu strādāt daudz efektīvāk. Šobrīd slodze šeit strādājošajiem  patiešām ir liela. Šī problēma ir visā Latvijā, mazāka Latgales reģionā. Aizkrauklē “traucē” Ogres, Rīgas tuvums, ir laba satiksme, un cilvēki var izvēlēties sev labāk apmaksātu darbu tuvējās pilsētās. Kriminālpolicijā vajadzīgi operatīvā sastāva darbinieki, tur mums ir četras vakantas vietas, vajadzīgi pieci iecirkņa inspektori un citi.

Darbinieku trūkumu izjūt arī iedzīvotāji, katrai problēmai nespējam pievērsties individuāli, jo jāveic prioritārie darbi. Cenšamies izdarīt, bet ne vienmēr pietiek laika un resursu, jo pašreizējā kapacitāte neļauj visu paveikt tik ātri un kvalitatīvi, kā vēlētos. Likumā ir noteikti termiņi, kādos jāsniedz atbildes, tos cenšamies ievērot, varbūt ir reizes, kad objektīvu iemeslu dēļ to nespējam izdarīt.

Vairāk lasiet laikraksta "Staburags" 2015. gada 6. janvāra numurā.

Aizkraukles novadā