Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iepazīst dabas vides estētikas metodes

Aizkraukles specializētās pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” 11 pedagogi pieredzes apmaiņas braucienā devās uz Daugavpils bērnudārzu “Zīļuks”.


Daugavpils kolēģi stāstīja, kā dabas vides estētikas metodes izmantot individuālā un ārpusnodarbību darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem. Populārākās metodes, ko daugavpilieši izmanto darbā, ir spēles silto smilšu kastē, spēles ar dažādiem dabas materiāliem: ar akmentiņiem un oļiem, ar krāsainām smiltīm, ar graudiem un pupām, ar krāsām, arī ar ledu un sniegu, ar vilnu, arī ar aromātiem — aromāteļļām, sauso augu maisījumiem, smaržīgiem dabas materiāliem un spēles ar bišu vasku.

Aizkraukles novadā