Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespējas ir, tās tikai jāizmanto 3

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Aizkraukles filiāles speciālisti rīkoja informatīvo dienu jauniešiem bezdarbniekiem, lai viņiem stāstītu par iestādes piedāvātajām iespējām. To izmantoja ap 30 cilvēku.

Ar jauniešiem tikās NVA Aizkraukles filiāles karjeras konsultante Aldona Britāne un koordinējošā eksperte Vija Kazāka. Viņas ne tikai informēja par aktuālākajiem atbalsta pasākumiem, bet arī skaidroja bezdarbnieku pienākumus un saistības. Šobrīd jaunākais ir pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā”, kurā var iesaistīties jaunieši vecumā no 18 līdz 24 gadiem. Aldona Britāne interesentiem atgādināja, ka ieteicams individuāli konsultēties ar aģentūras speciālistiem, jo tad katram var piemeklēt viņam atbilstošāko atbalsta veidu, ņemot vērā izglītību un darba pieredzi.

Vija Kazāka stāsta, ka arī tur­pmāk reizi mēnesī jauniešiem būs šādas informatīvās dienas.

— Šobrīd pieprasītākās programmas ir profesionālā un neformālā apmācība ar kuponiem. Kursi lielākoties ilgst trīs mēnešus. Dažās aktivitātēs atbalsts jauniešiem ir, lai varētu mācīties, saņemot stipendiju un ceļanaudu, gūt darba pieredzi. Darbīgākie pie mums ilgi gan neaizkavējas, — stāsta Vija Kazāka.

Informatīvo dienu apmeklēja arī Sanita no Aizkraukles pagasta. Viņa teic, ka, neraugoties uz to, ka vakances ir, jaunietim atrast darbu nav nemaz tik vienkārši, jo lielākajā daļā uzņēmumu vajadzīgi darbinieki ar pieredzi. Šobrīd viņa interesējas par iespēju pilnveidot savas zināšanas un prasmes, izmantojot Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvāto.

Pļaviņietis Aldis bija apmierināts ar iegūto informāciju. Par stāstīto bija jau dzirdējis, bet klātienē uzzinājis konkrētas lietas.

Komentāri 3

secinājums

Pilnīgi nevajadzīga iestāde.Darbu tas Aldis dabūja? Stipri šaubos. A tām konsultantēm alga oj, oj, oj!

pirms 5 gadiem, 2014.04.13 17:12

NVA tiešām ir slikta attieksme pret cilvēkiem. Briesmīga augstprātība! Pazemojoši. Ļoooti. Neiecietīgi. Sakāpis galvā tām konsultantēm....bet gan jau-ja ne šajā dzīvē, tad nākamajā.....viss nāk atpakaļ.

pirms 5 gadiem, 2014.04.14 09:22

Interesanti,

varbūt varētu uzzināt kādas algas tad ir šīs iestādes darbiniecēm?

pirms 5 gadiem, 2014.04.14 11:03

Aizkraukles novadā