Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ilggadējai izglītības jomas speciālistei Staņislavai Krievai šodien pēdējā darba diena

Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes galvenajai speciālistei, metodiķei Staņislavai Krievai šodien ir pēdējā darba diena — viņa dosies pelnītā atpūtā.  Izglītības pārvaldē viņa nostrādājusi 18 gadu, bet izglītības jomā — 44 gadus, kopš 1971. gada.

1971. gadā Staņislava Krieva sāka strādāt toreizējā Stučkas divplūsmu vidusskolā par vācu valodas skolotāju, toreiz skolas direktors bija Leons Geikins. Kad uzcēla tagadējās ģimnāzijas ēku, viņa darba gaitas turpināja tur. Kādu laiku pildīja direktora vietnieces izglītības jomā pienākumus, bet pēc tam sāka strādāt toreizējā rajona padomes izglītības nodaļā.

Staņislava Krieva atzīst, ka ir nostrādājusi piecus gadus virs pensijas vecuma. “Saprotu, ka vairs neesmu tas, kas gribētu būt, ka mans ar darba mūžu saistītais laiks ir beidzies, un tas ir jāpieņem,” viņa saka. “Tagad sāksies cits dzīves posms, man ir plāni, ieceres, ko gribētu darīt, paveikt. Ja Izglītības pārvaldē vajadzēs padomu, palīdzību, tepat vien būšu un labprāt palīdzēšu.”

Līdz ar pieredzējušās Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes speciālistes Staņislavas Krievas došanos pelnītā atpūtā darbā tiek aicināta jauna galvenā speciāliste, metodiķe. Izglītības pārvalde pieteikumus gaidīs līdz 3. jūlijam un no 13. līdz 17. jūlijam.

Aizkraukles novadā