Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstrādās izglītības stratēģiju 2

Tā kā skolēnu skaits samazinās, Aizkraukles novada dome nolēma izstrādāt Aizkraukles novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu attīstības stratēģiju un izveidot astoņu cilvēku darba grupu. To vadīs deputāte Zane Romanova, vietniece būs Astra Siliņa, tajā strādās Izglītības pārvaldes speciāliste Staņislava Krieva, Aizkraukles novada pašvaldības attīstības plānotāja Ilona Kāgane, skolu direktori Ilga Kravale, Ira Bakuļina, Aldis Labin­skis un deputāts Jānis Belickis. Darba grupai līdz 2014. gada 10. janvārim jāizstrādā priekšlikumi novada vispārizglītojošo izglītības ie­stāžu turpmākajai attīstībai, materiālās bāzes nostiprināšanai un jā­iesniedz novada domes kultūras, izglītības un sporta komitejai.

Komentāri 2

mmm

Aicinas celt dzimstibu vai ka?

Ko ta darija lidz sim ...

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 15:16

vika

Aizkrauklē nepieciešams samazināt skolu skaitu, tās jāapvieno un jāpiedāvā dažādas izglītības programmas. Tas ļaus ietaupīs līdzekļus un racionāli izmantot skolotāju darbu. Nepieciešams noteikt skolēnu skaitu ar kādu var atvērt 10. klasi. Šobrīd klases ar 10, 14, 15 skolēniewm ir zelta vērtas. Tajās skolēnu zināšanu un prasmju līmenis nebūt nav augstāks kā klasēs , kurās skolēnu skaits ir virs divdesmit.Arī šis noteikums ļaut racionāli izmantot izglītībai atvēklētos līdzekļus.

pirms 6 gadiem, 2013.09.07 20:05

Aizkraukles novadā