Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izveido komisiju 5

Aizkraukles novada dome ievēlēja novada vēlēšanu komisiju septiņu locekļu sastāvā: tajā darbosies Regīna Grigoroviča, Ruta Dzidra Kurzemniece, Ingrīda Krēsliņa, Andris Maršalko,  Evija Riekstiņa, Biruta Škutāne un Olga Višņova. Darbam komisijā bija izvirzīti astoņi cilvēki, tādēļ Astrīda Zuce būs kandidāte. Visus pretendentus bija ieteikuši deputāti, vienīgi Andri Maršalko pieteica iedzīvotāji. Vēlēšanu komisijas vadītājs jāievēl triju mēnešu laikā. Komisija darbosies visu šī deputātu sasaukuma laiku.

Komentāri 5

arīvēlētājs

Atkal tie paši vēži...cienītās, nu dodiet taču vietu jaunajiem cielvēkiem, ejiet prom ar cieņu

pirms 6 gadiem, 2013.09.04 12:40

xq2

Ir izveidota vēl kāda interesanta komisija - tā veiks pašvaldības iestāžu darbinieku atalgojuma pārrēķinu uz Euro.
Lūdzu uzskaitīt tiešos pienākumus šīs komisijas locekļiem, jo normālos uzņēmumos datorprogrammas vai sliktākā gadījumā grāmatvedis vienu reizi janvārī pārrēķina algu uz Euro pēc valsts noteiktā kursa un VISS. Brīnišķīgs pārrēķina instruments - programma Exel, ar formulu palīdzību to var izdarīt dažās minūtēs.
Ko šī komisija rēķinās un cit tai maksās par šo lielo "darbu"?

pirms 6 gadiem, 2013.09.04 13:04

Zigis

Vai tad šī nebija komisija, ko visu laiku Jānis Lauks vadīja?

pirms 6 gadiem, 2013.09.05 08:22

zinātājs

Lauka kungs vadīja Aizkraukles rajona vēlēšanu komisiju, kopš 2010g. rajona nav un ir tikai novadu vēlēšanu komisijas

pirms 6 gadiem, 2013.09.09 18:26

Aizkraukles novadā