Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunajam mācību gadam gatavi 5

Šonedēļ Aizkraukles profesionālās vidusskolas pagalmā rosās SIA “Modus būve” strādnieki, kuri novērš defektus ēkas fasādē. Skolas sporta korpusā rit kosmētiskais remonts, bet dienesta viesnīcas iemītnieki rudenī varēs gatavot maltīti izremontētās virtuvēs.

Aizkraukles profesionālās vidusskolas saimniecības vadītājs Jānis Bērziņš stāsta, ka skolā šovasar veikti nelieli, lielākoties kosmētiskie, remonti: “Skolas renovācijas laikā visi lielie darbi ir izdarīti, toreiz neatjaunota palika vienīgi sporta korpusa iekšpuse. Tagad pamazām to remontējam saviem spēkiem. Esam gandrīz pabeiguši viena gaiteņa kosmētisko remontu, atjaunojam sanitāros mezglus un remontējam ģērbtuves, ieklājām flīzes. Palikuši daži sīki darbiņi, bet kopumā jaunajam mācību gadam esam gatavi.”

Skolas fasādē atklātie defekti — plaisas — bija redzami vizuāli, taču, tā kā renovētajai ēkai bija garantija, SIA “Modus būve” strādnieki defektus novērš par saviem līdzekļiem.

Komentāri 5

kokneses lapsa

skaisti,berniem jaaug,jamacas sakartota vide

pirms 5 gadiem, 2014.07.31 08:22

knab

izsaimniekoja ugundzesejus,tagad izsaimnieko skolu! INTRESANTI!!!

pirms 5 gadiem, 2014.07.31 10:51

uguns

kāpēc izsaimniekoja ugundzēsējus? strādāja kā visi..

pirms 5 gadiem, 2014.07.31 11:14

Guntis

Tādu [ saimnieciņu ]pilna Latvija .

pirms 5 gadiem, 2014.07.31 22:42

zinātāja

Jānis ir zinošs saimnieks gan skolā, gan savā dzīvesvietā-neviens darbs viņam nav par grūtu! Ir izpalīdzīgs, ar humora piesitienu, uz viņu var paļauties! Lai būtu mums vairāk šādu darbarūķu!

pirms 5 gadiem, 2014.08.01 09:34

Aizkraukles novadā