Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavā palielina algas

Ik gadu Jaunjelgavas novada domes deputāti cenšas pusi no budžeta pieauguma novirzīt pašvaldības darbinieku algu pielikumam.

Pērn budžets pieauga par 180 000 eiro, tādēļ šogad Jaunjelgavas novada pašvaldības, tās padotības un pārraudzības iestāžu un struktūrvienībās strādājošajiem mēnešalga pieaugs par 3%. Finanšu komitejas sēdē centās izlīdzināt slodzes darbiniekiem Jaunjelgavas pilsētā un novada pagastos. Turpmāk Seces un Daudzeses pagasta pārvaldes grāmatvede kasiere saņems lielāku algu nekā grāmatvedis Jaunjelgavā. Novadā nav centralizētās grāmatvedības, tādēļ katra pagasta grāmatvedim patstāvīgi jāveic pienākumi savā pagastā. Pagasta pārvaldes grāmatvedei ir liels darba apjoms — jāveic darba algas izmaksa, jāaprēķina pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu ēdināšanas izmaksas, jāveic inventarizācija un daudz kas cits. Jaunjelgavā grāmatvežiem ir specializācijas, katrs atbild par konkrētu jomu. Deputāti nolēma palielināt arī Jaunjelgavas komunālās nodaļas traktorista amata vienības mēnešalgas apmēru līdz 850 eiro. Tā deputāti cer atrisināt darbinieku problēmu. Ilgtermiņā notikusi personāla mainība, pašvaldībai nav izdevies piesaistīt vienu personu, kas spētu apzinīgi nepieciešamajā laikā veikt pienākumus. Šobrīd Jaunjelgavā diviem traktoristiem ir pusslodze, izmantota tiek pašvaldībai piederošā tehnika.

Aizkraukles novadā