Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jautājam Aizkraukles novada sarakstu līderiem

— Domē iekļūs 15 deputāti.  Cik vietu prognozējat domē savam sarakstam?

Imants Baumanis, saraksta “Visu Latvijai!” — “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” līderis:
— Divas vietas būtu pārāk optimistiski cerēts. Ja mūs ievēlēs, būsim pozīcijā, mums nav mērķa strādāt opozīcijā.  Pašreizējā mēra komandai ir spēcīgs sastāvs, viņu izredzes ir labas, labprāt ar viņiem sadarbotos.

Aivars Dronka, Zaļo un Zemnieku savienības saraksta līderis:
— Prognozēju 15 vietas. Pēc vēlēšanām koleģiāli apspriedīsim, vai es vai kāds cits varētu kandidēt mēra amatam — pašlaik par to neesam runājuši. Ja saraksta biedri tā izlems, kandidēšu.

Ludmila Ušakova, “Latvijas Krievu savienības” līdere:
— Negribētu prognozēt, tas atkarīgs no vēlētājiem. Būtu labi divas vietas. Pašlaik domē nav neviena deputāta, kurš pārstāvētu krievu cilvēku intereses.

Leons Līdums, “Vidzemes partijas”, “Latvijas Reģionu Apvienības” saraksta līderis:

— Būtu labi saglabāt esošo 11 vietu skaitu, bet būsim iepriecināti par ikvienu vietu, ko nodrošinās vēlētāju uzticēšanās mums. Negribētu, ka domes sastāvs tiktu sašķelts un tādēļ mazinātos tās rīcībspēja. Iesniegtajos sarakstos ir daudz labu un atbildīgu cilvēku. Ceru — tiks saglabātas mūsu labās tradīcijas, ka ievēlētie deputāti vienojas atbildīgam kopdarbam novada dzīves attīstībai, nevis savu ambīciju un labuma gūšanai.

Nikolajs Sokols, sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” līderis:
— Vairāk par vienu vietu noteikti.

Katrs deputāta kandidāts atbild vēl uz četriem katram atšķirīgiem jautājumiem, kas uzdoti, analizējot viņu priekšvēlēšanu programmas. Atbildes lasiet laikraksta "Staburags" 12. maija numurā — vēlēšanām Aizkrauklē veltīts viss atvērums.

Aizkraukles novadā