Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Jeld—Wen” grib slēgt ielas posmu 13

SIA “Jeld—Wen Latvija” iesniegumā Aizkraukles novada domei lūdz slēgt satiksmi uzņēmuma teritorijā Rūpniecības ielā, Torņu un Rūpniecības ielas iebrauktuvi atstājot tikai uzņēmuma vajadzībām.

Par šo jautājumu deputāti sprieda finanšu komitejas sēdē, bet galīgais lēmums ir jāpieņem rīt, domes 26. marta sēdē.
“Staburags” par tādu SIA “Jeld—Wen Latvija” vēlmi jau rakstīja, uzņēmuma vadības iesniegums novada pašvaldībā saņemts pagājušā gada rudenī. Ražošanas teritorija ir abpus Rūpniecības ielai, un  pāri ielai brauc gan tehnika, gan iet strādnieki.

Finanšu komitejas sēdē izskanēja informācija, ka pašvaldība ir saņēmusi mājienus — ja tā neatļaus posmu slēgt, uzņēmums vērsīsies Latvijas Investīciju attīstības aģentūrā un valdībā, jo pašvaldība kavē uzņēmējdarbības attīstību. Uzņēmumam ir spēcīgi lobiji — secināja deputāti.  

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 25. marta numurā

Komentāri 13

Ika

Tā nav iepriecinoša ziņa, daudzi tieši pa šo ceļu dodas uz dārziem Aizkraukles pagastā. Brīvdienās doties uz dārziem gar tirgu ir tīrais trakums, tur ir ļoti liela satiksme, daudz cilvēku un mašīnu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 16:30

haris

Es tieši caur to krustojumu, kas redzams foto, vedu bērnus uz pilsētas sākumskolu. Man tā ir ērtāk, negribētu, ka to slēdz.

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 16:33

ezez

kāds stulbums, nejau visi brauc uz darbu ar džipiem ir taču daudz cilvēki, kas strādā tur apkārt daudzajās darba vietās un iet uz darbu ar kājām, ja man ejot pa citu ceļu sanāk par kilometru garāks ceļš vai tad tas būs normāli. Labā laikā neko, bet lielā salā vai lietaini vējainā laikā diezko jauki nav, galu galā tā taču ir pilsēta nevis kkāds ciems. Tādā gadījumā pašvaldībai jāpadomā par to kā nodrošināt, lai pilsētas autobuss brauktu un cilvēkus varētu izlaist arī vairākās vietās šajā rajonā..

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 16:47

Sils

Rīkosim protesta akciju ,,fašizm nepraidjotj ,, ,a kur tas ceļš ira

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 16:49

Stūrmanis

Nu ja uzņēmējs gatavs investēt tādus līdzekļus attīstībā,lai pērk zemes gabalu blakus otrai rūpnīcai. Ar kuru galu domāja ,kad sāka veidot ražošanu abās ielas pusēs,. Kāds būs slikti plānojis attīstību un izaugsmi. Katru dienu braukāju garām un nesaskatu neko dramatisku. Nemaz tik daudz tie stŗādnieki un viņu kariki nekursē pāri ielai. Pēc manām domām uzņēmējs vienkārši vēlas paplašināt savas teritorijas. Varētu sakārtot essošo teritoriju, visu ziemu ceļš pludoja, nevienam neinteresēja, ne jeld wenam, ne vēl kādam,. Vajag veikt aptauju, cik par un cik pret, jāvāc paraksti, kas par ielas slēgšanu un kas pret. Atliek tik cerēt, ka nauda nebūs noteicošā, par ielas slēgšanu. Strādājiet un viss būs labi,

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 18:14

Inese

Diemžēl pēdējā laikā domes lēmumu dēļ nākas vilties. Pirmām kārtām skolu jautājuma dēļ. Vēl dažus gadus mazajiem bērniņiem jāelpo piesārņotais gaiss, jāsmok klasēm nepiemērotās telpās. Ar to vēl nepietiek. Vēl ielu vajag slēgt. Par Eiropas naudu ielu izbūvēja iedzīvotāju, nevis viena uzņēmumuma vajadzībām. Vai kāds ir padomājis, kas rītos darīsies uz Gaismas, Mednieku un Rūpniecības ielas? Kaut neliels, bet haoss būs. Pie tirgus un luksofora grūstīsies un drūzmēsies. Avīzē bija rakstīts, ka Jeld-wen radīs 50 jaunas darba vietas. Apsveicami. Bet vai visas aizpildīs aizkrauklieši? Neticas. Tā ka nodokļi novadam aizies gar degunu. Vispirms jāpadomā par iedzīvotājiem un vietējiem uzņēmumiem, kas ir novada balsts. Varbūt beidzot pienācis laiks septiņreiz nomērīt un tikai tad griezt?

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 21:54

patriot

igauņi ienāk Aizkrauklē-slēgs vienu ielu tad vēl kādu ielu un visa aizkraukle piederēs jeld-wenam

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 01:04

nerubī

Jeld Wen ir ASV uzņēmums, nevis igauņu!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2014.03.31 17:07

ezīte

Labi, labi, lai tik slēdz, būs aizkraukliešiem igauņu valoda jāmācās, iegūs ar jaunas valodas apgūšanu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 09:57

qwerty

Ja būtu kā bija runājuši iepriekš(sākumskolu pārnest) tad es par,jo ja man vajadzēs tad es tikšu kur man vajag.Tā kā pati pašvaldība ir nolaidusi podus...

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 10:13

atļaus

amerikāņiem atļaus, jo lielas investīcijas, politiski svarīgi utt, ja tas būtu latviešu kantoris , tad i pat nerunātu i nepīkstētu

pirms 5 gadiem, 2014.03.31 17:05

Jeld-Wen

JELD-WEN is a corporation with over 100 divisions and 20,000 employees in the Americas, Europe, Asia and Australia.[1] The business manufactures building products, including windows, interior and exterior doors, and related building products. Jeld-Wen owns several distribution facilities and operates several resort properties. It was founded in 1960 as a millwork plant in Klamath Falls, Oregon, where the global headquarters still is Since 2012 Charlotte, North Carolina is the new North American headquarters of the company.

pirms 5 gadiem, 2014.03.31 17:09

Aizkraukles novadā