Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Kā var ziemu nemīlēt?”

Aizkraukles novada pašvaldības ēkas otrajā stāvā nedēļu apskatāma Aizkraukles fotokluba biedru izstāde “Kā var ziemu nemīlēt?”. Tajā redzami 12 foto­grāfu darbi, kuros attēlota ziemas burvība.

Atklāšanas pasākumā kluba biedrus un izstādes apmeklētājus uzrunāja domes priekšsēdētāja vietnieks Einārs Zēbergs, sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Bistere un Interešu izglītības centra vadītāja Zane Romanova. Zēberga kungs pašvaldības vārdā pateicās kluba biedriem par aktīvu piedalīšanos novada pasākumos, mirkļu iemūžināšanu un vēstures dokumentēšanu. “Jūsu veikums dod iespēju paskatīties uz pasauli no cita skatpunkta, ar jūsu redzējumu. Vēlu, lai radošais spēks jūs nepamet, un turpiniet mūs iepriecināt!” atklāšanas pasākumā teica E. Zēbergs. Anita Liepiņa, Aiz­kraukles foto­kluba biedre, pateicās domubiedram Jānim Austriņam par stimulu darba procesā un molbertu sagādāšanu bilžu izstādīšanai. “Jānis ir kluba sirds. Viņš pulsēja par šo izstādi. Šo pulsu uzņēmām mēs visi un izlaidām caur sevi. Jānis mūs iedvesmo, motivē un māca, reizēm novadot kādu lekciju. Viņš izdomāja un realizēja ieceri par bilžu statīviem — molbertiem,” stāstīja Anita Liepiņa. Latvijas daba rosina radošu dvēseli iemūžināt mirkļa skaistumu, kluba biedru veikums apskatāms pašvaldības otrā stāva foajē un pārejā.

Koku galotnes mierīgus robiņus auž,
Skatu man piesaista ābele viena,
Liekas slepenus stāstus tā pauž
Varbūt likteni skarbu tai ziemelis nesis ar vēju,
                                                     Spēks tik nežēlīgs lauzis un locījis to,
                                                     Varbūt tā rāda mums latviešu tautas spēju
                                                     Zelt un zaļot un pārvarēt....vispār jebko.
                                                                                   Vija Kreicuma.

Aizkraukles novadā