Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc nenoņem vecās afišas?

“Vēlos izteikt savu viedokli par informācijas stendiem, kas novietoti iepretim veikalam “Fantāzija” un Lāčplēša ielā 11,” laikrakstam zvana aizkraukliete Ilga.

“Kādēļ pēc notikušiem pasākumiem neviens nenovāc vecās afišas? Tajā raibajā jūklī ir grūti saprast un orientēties, kas ir jauns un kas jau bijis. Vai tiešām tas ir neiespējami — pēc pasākuma afišas noņemt? Vai pasākumu rīkotāji nav ieinteresēti, lai afišas pamana? Kuram tas būtu jādara?” jautā aizkraukliete.

“Tam, ka stendus laiks notīrīt pēc vasaras pasākumiem, piekrītu, drīzumā to arī izdarīs,” stāsta Anta Teivāne, Aizkraukles novada kultūras nama direktore. “Lielākās problēmas rodas tādēļ, ka afišas piestiprina nevis ar skavām vai piespraudēm, bet ar līmi. Mēs pasākumu afišas piestiprinām ar skavām.”
Aizkraukles novada domes izpilddirektors Einārs Zēbergs skaidro, ka stendus aptuveni reizi divos mēnešos notīra “simtlatnieki”. “Dodam speciālus tīrīšanas līdzekļus, ziemā tas ir sarežģītāk,” stāsta Zēberga kungs.

Aizkrauklē informāciju par pašvaldības un kultūras pasākumiem var izvietot septiņās autobusu pieturās un trijos informācijas stendos, citu informāciju šajās vietās izvietot nedrīkst. “Katram stendam klāt neizstāvēsi, cīnāmies ar šiem plakātu izlīmētājiem, arī zvanot pa viņu norādītajiem numuriem,” saka izpilddirektors.

Aizkraukles novadā