Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc uz Aizkraukles novada vidusskolu tika izsaukta policija?

Aizkraukles novada vidusskolā šodien radās konflikts starp diviem zēniem, viens mācās 5. klasē, otrs — 7.klasē. Konfliktā neiesaistīta piektklasnieka tēvs izsauca policiju.

“Šodien pēcpusdienā pie Aizkraukles novada vidusskolas ēkas Lāčplēša ielā redzēju kādu zēnu ar asiņainu seju, tur bija arī policija,” “Staburagam” pastāstīja kāds garāmgājējs.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece apstiprināja, ka uz novada vidusskolu šodien tika izsaukta policija, jo tur esot izcēlies konflikts starp diviem zēniem. Pēc sākotnējās informācijas, viens zēns otru esot pagrūdis. Policiju izsaucis cietušā zēna klasesbiedra tēvs. “Pagaidām policijai nav sīkākas informācijas, jāskaidro notikušā apstākļi,” sacīja Ieva Sietniece. Viņa arī informēja, ka cietušā zēna klasesbiedra tēvs, iespējams, vērsīsies policijā ar iesniegumu.

Aizkraukles novada vidusskolas direktors Aldis Labinskis apstiprināja, ka izcēlies konflikts starp diviem zēniem, par to esot informēti abu zēnu vecāki un rīt ar zēniem strādās sociālais pedagogs, iespējams, tiks iesaistīts arī psihologs.

Kas tad īsti šodien skolā notika? 5.c klases audzinātāja Rudīte Ratņika stāsta, ka viens viņas audzēknis no rīta raudājis, jo kāds 7.c klases zēns viņam divreiz esot iesitis pa vēderu par aizpagājušās vasaras sarunām (nevis šīs vasaras). Zēns nevēlējās neko vairāk stāstīt un arī nevēlējās, lai iesaistītos skolotāji, jo tad būšot vēl sliktāk, viņu sitīšot vēl vairāk. Viņš arī nejutās tik slikti, lai būtu jāizsauc mediķi. Pēcpusdienā pie skolas vārtiem bija sapulcējušies 5.c skolēni, jo baidījās doties mājās — 7.c klases zēns esot viņiem draudējis sist. Kāds bērns par to bija piezvanījis tēvam, kurš izsauca policiju.

Rudīte Ratņika stāsta, ka nevienam bērnam nebija asiņainas sejas. Iespējams, aculiecinieks redzējis kādu 5.c klases skolēnu, kurš 1. septembrī bija kritis ar velosipēdu, nobrāzis seju, un viņam uz sejas ir vēl nesadzijusi rēta.

Rīt sociālais pedagogs skaidros konflikta cēloņus un strādās ar zēniem. Kādēļ gan tas netika darīts jau šodien? Klases audzinātāja skaidro, ka sociālais pedagogs šodien strādāja citā skolā.

Zēns, kurš mācās 7. klasē un iesaistīts konfliktā, ir otrgadnieks.

Aizkraukles novadā