Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karjeras dienā Aizkrauklē: “Mēs esam tieši tik bagāti, lai uzskatītu izglītību par vērtību”

Šodien Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā notika karjeras un izaugsmes diena “Atver durvis nākotnei”. 

Izglītības iestāžu stendos jaunieši varēja uzzināt aktuālāko informāciju, piedāvājumus un iespējas tālākai profesijas, mācību iestāde izvēlei un karjeras veidošanai. Pasākumā ar informatīviem stendiem piedalījās Aizkraukles izglītības iestādes, Bulduru Dārzkopības tehnikums, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Rīgas Stila un modes tehnikums, Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža, Latvijas Universitāte un citas izglītības iestādes. 

Savu piedāvājumu uzņēmējdarbības sākšanai un ieceru finansiālam atbalstam informatīvajos stendos prezentēja arī Aizkraukles rajona partnerība, ALTUM, Lauku tīkls un Zemgales uzņēmējdarbības tīkls.


Sagaidot karjeras un izaugsmes dienas viesus un dalībniekus, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas direktore Ruta Krūkle sacīja: “Mēs neviens neesam tik bagāti, lai atstātu bērniem un mazbērniem miljonus, ko viņi varētu vairot. Mēs esam tieši tik bagāti, lai izglītību uzskatītu par vērtību.”Aizkraukles novadā