Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katram mēnesim sava tēma

2015. gadā Aizkraukles Pieaugušo izglītības un inovāciju atbalsta centrs plāno cikliski paraudzīties uz dažādām lietām, kuras skar mūs visus. Tādēļ katram gada mēnesim tiek piešķirta kāda tēma: janvārī un februārī — “Sociālā joma, veselība, drošība”, martā un aprīlī — “Tūrisms, amatniecība un mājražošana, uzņēmējdarbība”, maijā un jūnijā — “Pilsētas/iestādes tēls, identitāte un sadarbība ar NVO”, jūlijā un augustā — “Brīvais laiks, atpūta, sports un kultūra”, septembrī un oktobrī — “Izglītības iespējas”, novembrī un decembrī — “Pieaugušo izglītība”.

Šajā laikā Pieaugušo izglītības centrs piedāvās interesentiem informāciju, seminārus, tikšanās reizes ar speciālistiem, kursus utt. par aktuāliem jautājumiem atbilstoši izvēlētajām tēmām.

Aizkraukles novadā