Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Ķieģeli” izliekas neredzam 7

Ceļa remonta dēļ Aizkrauklē, Spīdolas ielā, posmā no Skolas līdz Lāčplēša ielai, automobiļu kustība ir aizliegta. Tas gan pilsētniekus nekavē tur braukt, pat neņemot vērā policijas patruļmašīnas, kuras nu jau nedēļu te dežurē regulāri.


Remontējamais ceļa posms ierobežots ar ceļa zīmi “Iebraukt aizliegts”. Braukt šajā posmā atļauts SIA “VIA” transportlīdzekļiem, kas iesaistīti ielas remontā, un sabiedriskajam transportam, kam izsniegta speciāla atļauja.


Aizkraukles policijas iecirknī “Staburags” uzzināja, ka no 8. līdz 12. maijam 18 braucējiem par šīs zīmes prasību pārkāpšanu uzrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols. Par šīs ceļa zīmes neievērošanu paredzēts 55 eiro naudassods un divi soda punkti.


Kā novēroja “Staburags”, šodien ap pulksten 10.30 patruļpolicisti dažu minūšu laikā aizturēja vispirms kādu automašīnas VW Golf vadītāju un tūlīt pēc tam divus mikroautobusu vadītājus.


Policisti laikrakstam atzina, ka bieži vien braucēji noskatās uz policijas automašīnu un vienalga brauc “zem ķieģeļa”. Kamēr raksta protokolus, redzas vēl citas automašīnas, kuru vadītāji ignorē šo ceļa zīmi. Biežākās atrunas — “nepamanīju”, “neredzēju”, “citi arī brauc”.

Komentāri 7

Novērotājs - vadītājs

Ķieģeļi ir uzlikti kā sāka remontēt ceļu, lai gan pēc tam kad iestājās aukstais laiks ceļa remonti nenotika. Zīmes palika, pagāja nedēļa vairāk, saprata kā ir jāapsedz, lai brauc, bet pie Spīdolas ielas krustojuma ar Daugavas ielas krustojumu, to neizdara. Ceļš uz Spīdolas ielas tiek atvērts braukšanai, bet no Daugavas ielas izbraukt uz Spīdolas nedrīkst, jo stāv zīme - kur šeit bija loģika - nekur, pagāja mēnesis, pēkšņi pamodās - ka arī tur ir jāapsedz zīme, bet tikmēr, jau pārs ir apturēti, jo redz pabrauca zem ķieģeļa. Un tagad novērojot visu šo situāciju ir tas pats, darbi nenotiek kādu laiku, visi sāk braukt, policisti pamostas, ir jāsāk turēt, jo brauc zem ķieģela! ( Pastāvam pusstundu un prom pēc laika atkal pastāvam un prom, ko tad nestāvam visu dienu, ja zinam, ka daudzi brauc un turpina braukt?) Bet ceļa remonts vēl joprojam nenotiek , liekam bruģi, beram zemi zālītei, kas darba ziņa nenotiek uz ceļa, bet braukt nedrīkst, lai gan sabiedriskais drīkst un SIA “VIA” transportlīdzekļi - lielākoties traktoram, kas ved zemi un bruģi, ar ko atšķiras pārējie transport līdzekļi, tie bojā asfaltu vai ko? Un tie ierobežojumi ir 200 metru posmā, un tālāk var braukt, lai gna darbi ir tie paši - beram zemi un liekam bruģi!

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 12:02

Marii

Burvīgi! Autobusi brauc ar domes izsniegtām atļaujām, bet vai dome šīs atļaijas ir saskaņojusi ar Ceļu direkciju, ja ir, tad laikam zem "ķieģeļa" jābūt papildzīmei IZŅEMOT AR ... ATĻAUJĀM?! Vai es maldos?!...?...

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 13:43

noteikumi

Marii laikam nav lasījis (lasījusi) Ceļu satiksmes noteikumus. Pat ja nebūtu domes atļaujas, Ceļu satiksmes noteikumu 284. punktā minēts " 301. (Iebraukt aizliegts), 302., 303., 315., 316. un 317.zīmes darbība neattiecas uz pasažieru sabiedriskajiem transportlīdzekļiem." - vērtīga lasāmviela garajiem vakariem :)

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 14:24

Mīlīgais

Ko jūs cepaties? Tur tak atvērta kase pilsētas budžeta papildināšanai! Notiek darbi vai nē,darbdiena vai svētdiena-kasieri ganās! Naudiņš ienāk un tas ir galvenais!Mēs esam tikai tukša vieta pilsētas vareno priekšā!

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 16:37

Aborigēns

No18 -7 ,varēja pagriezt [ķieģeli],lai 200m ,vietā nav jābrauc 2 km ,Tautsaimniecībai milzīgi zaudējumi ?Bet dienā piekrītu ,lai raiti varētu strādati ,protams -jāsoda .

pirms 5 gadiem, 2014.05.14 23:47

saknite

Un ka ar kiegeli pie Midasa????Kurs un kuros laikos to ir ieverojis?Masinas brauc un ir braukusas,kam ta zime nolikta?Policija brauc garam un pat nepievers uzmanibu masinam,kuras tur iebraukusas!!!!

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 17:18

......

Viņiem noteikti ir atļauja no Policijas:-)

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 21:47

Aizkraukles novadā