Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Klusajos ūdeņos” prezentēs dziesmas “Divatā” videoklipu

Februāra izskaņā nofilmēts videoklips Aināra Uzulnieka dziesmai “Divatā”. Videoklipa prezentācija notiks 15. martā Aizkraukles pilsētas kultūras namā neprofesionālo dziedātāju konkursā “Klusie ūdeņi”. Šomēnes apvienība “5 Jāņi” klausī­tājus iepazīstinās arī ar kolek­tīva jaunpienācēju — mūziķi Viesturu Celmāru.

Dziesma “Divatā” — vārdu autors Jānis Dumbris, Aināra Uzulnieka mūzika un izpildījums, Jāņa Noriņa aranžija — ierakstīta aizvadītā gada beigās. Video filmēšanai pietika ar vienu, toties piesātinātu dienu, kas pārsteidza ar visiem iespējamajiem laikapstākļiem — sauli, lietu, sniegputeni. Videoklipu filmēja Kaspars Kambars, kurš ir daudzu mūzikas videoklipu autors, sadarbojas ar vairākiem Latvijas mūziķiem. Videoklipā būs redzamas daudzas pazīstamas vietas. Filmēšana notika Aizkrauklē un Daudzeses pusē, viesu namā “Vecupmaļi”. Dziesma ir par mīlestību. Salīdzinot ar iepriekšējo ierakstu, kurš bija melanholisks, šai dziesmai ir pozitīva noskaņa, tādēļ videoklipā sižetu attēlos mīloši cilvēki — Paula Plikša un Andis Burka.

Šis ir Aināra Uzulnieka trešais videoklips, pirmais bija dziesmai “Dēliņš”, un pērn pie klausītājiem nonāca dziesmas “Patiesi vārdi” videoklips.

Ar grupas jauno dalībnieku Viesturu apvienība “5 Jāņi” iepazinās, koncertējot Antūžos, kur mūziķis spēlēja ballē. Viesturs dzied un spēlē ģitāru, piedalījies TV3 šovā “Koru kari” un citos projektos. “Vārds pa vārdam, sapratām, ka esam uz viena viļņa. Jau janvārī Viesturs piedalījās grupas mēģinājumā, uz skatuves ar mums viņš kāps jau šomēnes gaidāmajos koncertos.

Mēs vēlējāmies, lai apvienībai “5 Jāņi” turpinās izaugsme un pilnveidojas skanējums. Papildinājums bija nepieciešams, lai apvienība uz koncertiem vienmēr spētu nodrošināt spēcīgu sastāvu. Katram ir savs darbs, un reizēm kāds no grupas uz koncertu nevar ierasties, tādēļ Viestura spēcīgais vokāls palīdzēs nodrošināt skanējumu,” stāsta Jana Uzulniece, apvienības menedžere un grupas dalībniece.

Aizkraukles novadā