Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lai lietderības koeficients ir kā elektrodzinējam!

Šodien Aizkraukles novada ģimnāzijas pagalmā notika sirsnīgs pēdējā zvana pasākums, kurā 12. klašu beidzēji dzirdēja daudz laba vēlējumu.

Novada ģimnāzijas direktors Aldis Labinskis visiem novēlēja nevis tādu lietderības koeficientu, kāds ir tvaika dzinējam (tikai 30 — 35%), bet vismaz tādu, kāds ir reaktīvajam dzinējam (80—85%). Bet vislabāk, ja lietderības koeficients būtu kā elektrodzinējam (ap 90%)!

Klases audzinātāja Anta Zāģere vēlēja nenolaist spārnus grūtībās, kas būs desmitreiz lielākas nekā līdz šim. Klases audzinātāja Ruta Štāle atzina, ka no saviem skolēniem ir iemācījusies ne par ko neuztraukties, tomēr visiem novēlēja nelielu satraukumu, kas saistīts ar atbildības izjūtu. Viņa arī novēlēja katram izspiest no sevis visu, ko viņš vien spēj, un par sasniegto izjust prieku un gandarījumu. “Jaunība kā gaisa balons liek pacelties virs zemes,” sacīja klases audzinātāja Ludmila Zēberga. “Ir lietas, kas vienkārši jāpadara, un ir lietas, kurām vienkārši jāpaiet garām!”

10. klases audzēkņi katram absolventam dāvināja pulksteņmedaļu, kurā redzams — ir  bez dažām minūtēm 12, tik tuvu ir līdz izlaidumam! Pulksteni rotāja arī uzraksts, ka vislabākais padomdevējs ir laiks. Savukārt 11. klases audzēkņi nāca ar trijām greznām tortēm, kuras rotāja pēdējā zvana attēls — katrai klasei pa vienam skaistam gardumam.

Skolēni absolventiem sniedza arī saviļņojošu koncertu.

Aizkraukles novadā