Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lentītes locīs arī zemessargi 4

Lāčplēša dienas ieskaņas pasākumos ikviens iedzīvotājs aicināts pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano lentīti, kā arī piedalīties sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanā. Aizsardzības ministrija un Nacionālie bruņotie spēki šogad sagādājuši 11 kilometru un 130 metru sarkanbaltsarkano lentīšu.

Iesaistot zemessardzi, sarkanbalt­sarkanās lentītes šogad locīs daudzos valsts svētku pasākumos visā Latvijā. Zemessardzes 55. Aizkrauk­les kājnieku bataljona komandieris majors Andris Daugulis stāsta, ka bataljona vīri piedalīsies vairākos pasākumos, kuru laikā iedzīvotāji varēs saņemt sarkanbalt­sarkanās len­tītes: “Svētdien, 10. novembrī, viesosimies Jaunjelgavā, bet Lāčplēša dienā daļa vīru dosies uz Neretu, daļa — uz Bebriem, un vakarā svinīgā pasākumā godasardzē būsim arī Aizkrauklē. Sarkanbaltsarkanās lentītes jau esam saņēmuši.”

Akciju sabiedrība “Virši—A” jau trešo gadu, gaidot Lāčplēša dienu un valsts svētkus, savās degvielas uzpildes stacijās sarūpējusi sarkanbaltsarkanās lentītes autovadītājiem, pircējiem un līdzbraucējiem. Uzņēmuma Aizkraukles biroja informācijas ievadīšanas speciāliste Egija Česle stāsta, ka pirmie sarkanbaltsarkano lentīšu ruļļi jau aizvesti uz degvielas uzpildes stacijām un iedzīvotāji tās jau var saņemt: “Pagājušajā gadā degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā izdalījām 8000 lentīšu, ko var piestiprināt pie apģērba, šogad plānojam, ka iedzīvotāji būs vēl atsaucīgāki un patriotiskāk noskaņoti, tāpēc līdz 18. novembrim esam paredzē­juši izdalīt 10 000 lentīšu.”

Sarkanbaltsarkanās lentītes ir dažāda garuma — īsākās piesprau­žamas pie apģērba, bet garākās paredzētas piestiprināšanai pie auto­mašīnas.

Komentāri 4

...

Ja es aizbraukšu uz viršiem ar velosipēdu man dos garāko lentīti, kas domāta mašīnai, lai varu pielikt pie velosipēda.?

pirms 5 gadiem, 2013.11.08 10:29

es

Varbūt sameklējam iepriekšējo gadu lentītes, nevis tikai griežam, dodam un iemetam miskastē!

pirms 5 gadiem, 2013.11.08 13:01

...

Bet es taču neiemetu miskastē, man tā kkur pa ceļam bija nokritusi, turklāt tā bija liekama pie apģērba, bet es gribu arī savam draugam vellapēdam.

pirms 5 gadiem, 2013.11.08 13:26

Gunta Leona

Visnaz lentītes locīt zemessargi prot

pirms 5 gadiem, 2013.11.09 10:44

Aizkraukles novadā