Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LPS kongresā piedalīsies arī Valsts prezidents 3

Ikgadējā Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) kongresā, kas 30.maijā notiks Aizkrauklē, piedalīsies arī Valsts prezidents Andris Bērziņš.


Kongresu atklās LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis un Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, bet pēc tam uzrunu teiks Valsts prezidents. Kongresā aicināta piedalīties arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK).


Darba kārtībā ir vairāku komisiju ziņojumi. Pašvaldību pārstāvji uzklausīs Izglītības un kultūras komitejas, Veselības un sociālo jautājumu komitejas, Tehnisko problēmu komitejas, kā arī Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas ziņojumus. Paredzētas arī komisiju locekļu vēlēšanas.


LPS šogad strādāja arī pie organizācijas attīstības vadlīnijām 2014.-2020.gadam, kuras arī plānots apstiprināt kongresā. Vadlīnijas ir sadalītas vairākās tematiskajās sadaļās - demokrātijas pamatprincipu īstenošana, sociālā drošība, izglītības un kultūras veicināšana, veselīgs dzīvesveids un droša vide, pašvaldību pakalpojumi, pašvaldību īpašums, reģionālā attīstība, e-pārvaldes attīstība, pašvaldību budžets, pašvaldību politiķi un darbinieki un LPS organizācijas attīstība.

Komentāri 3

Total control

...Aizkraukle uz laiku būs slēgta pilsēta..komandantstunda un pasu kontrole... pirkstu nospiedumu noņemšana Maximā un drēbju parbaude uz ielām...

pirms 5 gadiem, 2014.05.26 18:31

vinciņa

kapes Jaunslienis ir prieksšēdis bet Līdums ir priekšsēdētajs? kada atšķirība?

pirms 5 gadiem, 2014.05.26 18:33

china

"Pašvaldību savienību turpinās vadīt Andris Jaunsleinis". Nekas jau nemainītos, ja neturpinātu vadīt, vai tā savienība pašlikvidētos, vai tur visi izrotētos un aprotētos, vienalga jēgas nekādas. No vienas puses nemitīgi saucieni pēc autonomijas, no otras puses caur tā saucamo savienību viens otru cenšas aptīrīt. Manuprāt, pilnīgi bezjēgas radījums, kurš domāts bļāviena pastiprināšanai: "Mēs jau neko nevaram tāpēc, ka ... un seko vesels izvirdums. Kārtējais kantoris rezolūciju ražošanai valstī, kuras kopējais iedzīvotāju skaits nesasniedz pat piekto daļu kādas no lielpilsētu iedzīvotāju skaita. Tik un tā ne viena pašvaldība, ne viņu savienība nezin, kas reāli notiek viņu valdījumos un reāli neko nevar izdarīt, ja arī zinātu. Paldies dieviņam, ir savs amatiņš, paldies dievam, ir savs biznesiņš, tie vecie un nabagie savās nomaļu būdās un caurajās blokmājās var sadegt, nosalt, iet pupās. Mums nekā nav, mēs neko nevaram.

pirms 5 gadiem, 2014.05.26 18:35

Aizkraukles novadā