Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācību iestādes WiFi lieto bez maksas 3

Noslēdzies Lattelecom uzsāktais projekts “WiFi skolās”, kura laikā ierīkoti 100 bezmaksas WiFi punkti. Aizkrauklē un Aizkraukles novadā WiFi ierīkots vairākās izglītības iestādēs — Aizkraukles profesionālajā vidusskolā, Aizkraukles pilsētas sākumskolā, Aizkraukles novada ģimnāzijā un Aizkraukles arodvidusskolā.


"Lattelecom-free" skolu projekta unikālo lietotāju skaits mācību iestādēs ik mēnesi ir būtiski audzis. Vecbebru profesionālajā vidusskolā pusgada laikā kopā pieslēgšanās bezvadu internetam notikušas vairāk nekā 13000 reižu. Unikālo lietotāju skaits visās projektā iesaistītajās mācību iestādēs pēc nepilna pusgada lietošanas mēnesī sasniedz vidēji 6000, savukārt pieslēgšanās skaits mērāms vidēji 65 tūkstošos reižu mēnesī.


Aizkraukles pilsētas sākumskolas direktore Ilga Kravale pastāstīja, ka skolēni visvairāk bezvadu internetu lieto savos mobilajos telefonos un planšetdatoros.


“Mēs priecājamies par jebkuru projektu, kas paver jaunas iespējas mūsu novada iedzīvotājiem. Bezmaksas WiFi Aizkraukles skolās nozīmē, ka interneta resursus skolēni un pedagogi mācību procesā varēs izmantot arvien vairāk, un tas nodrošinās plašāku interešu loku, jaunas zināšanas un jaunus resursus,” uzskata Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

Komentāri 3

bez komentariem

tad jau sajas skolas skolniekien nebus neka interesantaka ka senet interneta. un macibas paliks pusrata

pirms 5 gadiem, 2014.07.15 21:52

skolotāja Anna

Tā arī būs - saku no piredzes, skolā, kurā strādaju, bijām spiesti uzlikt paroli, lai skolēni stundās "nesēž" internetā, turot telefonu zem sola.

pirms 5 gadiem, 2014.07.16 09:31

boņuks

Starpbrīžos, lai automātiski tas atbloķējas, bet neesmu dzirdējis, ka šai pagrimušajā rajonā būtu optika, kas varētu nodrošināt tādu datu apjomu. Vajadzētu piedomāt kā skolniekiem pielietot informāciju iemācīt, atrast utt.

pirms 5 gadiem, 2014.07.16 14:26

Aizkraukles novadā