Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maijā notiks gadskārtējie Aizkraukles novada svētki 5

No 23.maija līdz 25.maijam Aizkrauklē notiks gadskārtējie novada svētki, kuru laikā sestdien, 24.maijā, Aizkraukles pilsētas ielās un stadionā pulcēsies tūkstošiem bērnu festivālā "Latvju bērni danci veda".

Aizkraukles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Silaraupa informē, ka līdztekus dejām un dziesmām Aizkraukles novadā notiks arī viens Latvijas spēka vīru čempionāta posms, būs apskatāmas izstādes, tirgosies amatnieki un rosīsies radošās darbnīcas.

Bērnu festivāls "Latvju bērni danci veda" šogad Aizkrauklē pulcēs 180 deju grupas no 24 novadiem un septiņām pilsētām. Festivālā dejos vairāk nekā 3650 dalībnieku no Jēkabpils, Salas, Viesītes, Auces, Dobeles, Tērvetes, Jaunjelgavas, Neretas, Skrīveru, Ogres, Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes, Preiļu, Riebiņu, Aglonas, Talsu, Dundagas, Tukuma, Babītes, Ropažu, Saldus, Baldones, Aizkraukles novadiem un Rīgas, Bauskas, Liepājas, Siguldas, Jūrmalas, Daugavpils, Jēkabpils pilsētām.

Šogad Aizkraukle atzīmēs arī 10 gadu jubileju, kopš noslēgta oficiāla sadarbība ar Lietuvas pilsētu Birži, tāpēc sestdienā būs arī lietuviešu tautas mākslas kolektīvu viesošanās, Biržu tūrisma informācijas centra prezentācija, kā arī "Kalna Ziedu" muzejā būs apskatāma Biržu muzeja izstāde.

24. maijā plkst.10.30 pilsētas centrālajā laukumā notiks jauna vides objekta "Norāde uz sadraudzības pilsētām" atklāšana. Tā autors ir metālmākslinieks Ants Brimerbergs. Objekts tapis, īstenojot jauniešu biedrības "Galaktika" projektu ar "Daugavas savienības" atbalstu. Savukārt plkst.17 notiks svētku gājiens pa Sprīdīša ielu, Lāčplēša ielu un Spīdolas ielu līdz stadionam.

Komentāri 5

mācītājs desa

Olga, vai tev palika labāk ,kad to uzrakstīji ?

pirms 5 gadiem, 2014.05.07 00:37

!

Manuprāt ģimeņu svētki

pirms 5 gadiem, 2014.05.07 09:15

VA

Manuprāt, izcili svētki un svētku programma Aizkrauklei! Jo ir iespēja visiem cilvēkiem atrast sev interesantas apskates un nodarbes. Kā piemērs - dejas var būt vienai cilvēku grupai pie sirds, spēka vīru čempionāts - otrai grupai, dažiem interesēs arī Lietuvas pilsētas Birži muzeja izstāde. Paldies par labi pārdomātu programmu! :)

pirms 5 gadiem, 2014.05.07 10:15

Aizkraukles novadā