Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Makulatūras sortiments ir mainījies 1

Aizkraukles KUK rīkotajā makulatūras un PET pudeļu vākšanas konkursā šogad piedalījās tikai trīs izglītības iestādes.

“Daudzas skolas piedalās citu atkritumu apsaimniekotāju rīkotajās otrreizējo izejvielu vākšanas akcijās. Mēs par savāktajiem atkritumiem maksājam naudu, kas gan nav liela, bet citur pretī var saņemt papīru,” skaidro KUK sanitārās apkopes un labiekārtošanas darbu iecirkņa vadītāja Skaidrīte Slobodjaņuka. “Skolās noritēja konkurss arī starp klasēm. Mūsu akciju visdedzīgāk atbalstīja jaunāko klašu audzēkņi, cīnoties par katru papīra kilogramu. Agrāk, kad bibliotēkas atbrīvoja no visa liekā, akcijās tika savāktas pat piecas sešas tonnas grāmatu, arī žurnāli. Tagad makulatūras sortiments ir mainījies — ir daudz reklāmas bukletu.”

Seces pamatskolas audzēkņi savāca 4450 kilogramu makulatūras un 175,3 kilogramus PET pudeļu, Mazzalves pamatskolas skolēni — 1679 kilogramus papīra un 300 kilogramu PET pudeļu, Jaunjelgavas vidusskolas audzēkņi — 3400,56 kilogramus papīra un 193,85 kilogramus PET pudeļu. ?

Komentāri 1

avīzīte

Man jautājums, cik maksā 1kg papīra un cik 1 kg pudeļu?

pirms 5 gadiem, 2014.08.11 18:04

Aizkraukles novadā