Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Miķelāni bekons” Aizkrauklē atklāj veikalu 3

Cūkkopības kompleksa “Miķelāni” un bijušā Jēkabpils gaļas kombināta jaunie īpašnieki SIA “Miķelāni bekons” 5. maijā Aizkrauklē atklāja gaļas mazumtirdzniecības veikalu.

Šis ir otrais mazumtirdzniecības veikals, pirmais tika atvērts Jēkabpilī šīgada janvārī — informē  SIA “Miķelāni bekons” mārketinga vadītāja Jolanta Gaudieša.

Veikalu svinīgi atklāja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ilvars Strazdiņš, pārgriežot sarkanu lenti. Atklāšanā piedalījās Latvijas Cūku audzētāju asociācijas vadītāja Dzintra Lejniece, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes padomniece reģionālajos jautājumos Zemgalē Ilze Brice, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, viņa vietniece Anta Teivāne un citas personas.

Atklāšanas pasākumu filmēja LTV 7 pārstāvji. Sižetu LTV 7 varēsim vērot svētdien laikā no pulksten 8.30 līdz 9 un atkārtojumu trešdien no pulksten 14.45.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ilvars Strazdiņš: “Esam viens no lielākajiem cūkaudzētājiem valstī, un mūsu ganāmpulka izkoptā ģenētika atbilst pasaulē labākajiem standartiem, ko līdz šim ir novērtējuši mūsu sadarbības partneri — gaļas pārstrādes uzņēmumi. Kopš šīgada janvāra, uzsākot darbību  mazumtirdzniecībā,  Jēkabpils iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties 100% Latvijā audzētu cūkgaļu, cūkas  barotas ar pašu audzētiem graudiem un zirņiem. Saskaņā ar mūsu šīgada plānu tiek paplašināts mazumtirdzniecības veikalu tīkls, un no 5. maija arī Aizkraukles iedzīvotāji var iegādāties lielisku cūkgaļu “Miķelāni bekons” veikalā Aizkrauklē, Gaismas ielā 4.”

Uzņēmuma attīstības plāna ietvaros tuvāko divu mēnešu laikā tiks atvērti veikali arī Līvānos un Jēkabpilī. Savukārt rudens pusē plānots atvērt veikalus Jelgavā un tās apkārtnē. Šobrīd SIA “Miķelāni bekons” strādā 70 darbinieku.

SIA “Miķelāni bekons” ir SIA “Latvi Dan Agro” grupas uzņēmums, kas darbojas Jaunbērzē, Džūkstē, Zaļeniekos, Īlē, Salas pagastā “Miķelānos” un 90—95% saražotās produkcijas realizē Latvijā. Uzņēmuma mērķis ir attīstīt pilna cikla lauksaimniecisko ražošanu, tas nozīmē — pašiem savi sivēni, no kuriem izaudzētas cūkas un iegūta augstas kvalitātes cūkgaļa, pašu izaudzēti graudi un zirņi, no kā gatavot barību, sava laboratorija, biogāzes ražotne un nu arī savs mazumtirdzniecības veikalu tīkls.

Komentāri 3

tuntulmuntuls

Ir tikai viens bet-cilvēki vairs pat nezina,kas ir normāla gaļa,jo kā audzē cūkas lielajos kompleksos neviens nestāsta.Tā ir rūpnieciskā gaļas ražošana, cūkām grūžot iekšā tādu parašu,lai 5 mēnešu vecumā viņas jau būtu ap 100 kg.Tā nav gaļa, bet gan gaļas izstrādājums.

pirms 2 gadiem, 2016.05.05 17:13

bolis

Super labas cenas un gaļa garšīga , būs vien jāmin tagad šurp.

pirms 2 gadiem, 2016.05.05 20:50

Māmiņa

Brīnišķīgi! Tagad nebūs jāēd vecu cūku pārstrādes produkti! :)

pirms 2 gadiem, 2016.05.06 10:53

Aizkraukles novadā