Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamajā mācību gadā ārvalstīs praktizēsies 24 Aizkraukles Profesionālās vidusskolas audzēkņi

Aizkraukles Profesionālā vidusskola saņēmusi priecīgu ziņu — ir apstiprināts jaunais ERASMUS + projekts “Audzēkņu prakse un personāla pieredzes apmaiņa ārzemēs”. Tas nozīmē, ka nākamajā mācību gadā 24 skolas audzēkņiem būs iespējas praktizēties ārzemēs — "Staburagu" informē skolas projektu vadītāja Inita Šale.

"Šajā projektā tiks iesaistīti divi jauni sadarbības partneri — Kauņas profesionālās apmācības centrs, kurā divas nedēļas uz modernām un jaunām iekārtām darbosies būvizstrādājumu galdnieki. Tāpat jauns sadarbības partneris ir uzņēmums "ETN Bulgaria Gateway", kurš nodrošinās praksi ēdināšanas pakalpojumu speciālistiem Itālijā. Kā ļoti labi sadarbības partneri iepriekšējos gados ir bijuši "Salo+ Beruflich" Vācijā un "EPD – European Projects Development" Portugālē, tādēļ sadarbību turpināsim tālāk," stāsta Inita Šale.

Kopumā mobilitātē piedalīsies četri celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķi, seši automehāniķi, seši būvizstrādājumu galdnieki, astoņi ēdināšanas pakalpojumu speciālisti.

"Erasmus +"  projekti paredz, ka pieredzes apmaiņa ir nepieciešama arī pedagogiem, tādēļ divi skolotāji dosies pieredzes apmaiņā uz Itāliju, trīs —  dosies uz Portugāli un viens — uz Lietuvu.

Kopējais projekta piešķirtais finansējums 73 711,00 EUR.


Aizkraukles novadā