Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No izskalotajiem kokiem uztaisa zirgu un kumeliņu

Vakar, šodien un rīt norisinās Aizkraukles Mākslas skolas zaļās prakses nodarbības.

Vakar un šodien audzēkņi kopā ar skolotājiem no Daugavas izskalotajiem kokmateriāliem gatavoja dažādus vides objektus — zirgu, kumeliņu, siena zārdu, dzeloņcūku, alni un citus, kā arī apgleznoja koka baļķus. Darbi tika novietoti skolas pagalmā. Vides objektu gatavošanā palīdzēja galdnieks Lauris Mihoļaškins un skolas absolvente, Mākslas akadēmijas pirmā kursa beidzēja Rūta Liepiņa.

Skolotāja Ingūna Skuja stāsta, ka skolas pagalmā novietotie vides objekti “Pilsēta un lauki” dalāmi divās daļās: apgleznotie baļķi simbolizē pilsētu, bet siena zārds un dzīvnieki — laukus. Vides objekti pie skolas būs visu vasaru, ikviens tos varēs apskatīt un siena zārdā arī ieiet. 

Audzēkņi strādāja ar lielu prieku un aizrautību, izmantojot elektrisko skrūvgriezni. “Ar to iemācījušās strādāt arī meitenes,”  priecājas Ingūna Skuja.

Rīt audzēkņi brauks uz Vīgantes parku, kur norisināsies gleznošanas nodarbības.


Aizkraukles novadā