Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada ģimnāzijā stāstīs par klubu "Māja" un Eiropas klubu darbību Latvijā (papildināts ar foto no pasākuma)

Nevalstiskā organizācija klubs "Māja" dalībnieki kopā ar dažiem Latvijas Eiropas klubu pārstāvjiem sestdien, 11. oktobrī, devās pārgājienā no Skrīveru dzelzceļa stacijas līdz Aizkrauklei, bet svētdien, 12. oktobrī, Aizkraukles novada ģimnāzijā paredzēta informatīvā diena, kurā jaunieši vairāk uzzinās par kluba "Māja" un Eiropas klubu darbību Latvijā un ES nākošajā gadā - "Staburagu" informē Eiropas klubu koordinators Nils Mosejonoks.

Svētdien jauniešus informēs par kluba "Māja" vēsturi, tradīcijām, skolā viesosies un vairāk par Eiropas brīvprātīgo darbu stāstīs arī brīvprātīgie no Vācijas un Lietuvas. Šo daļu vadīs jaunā kluba "Māja" prezidente Ruta Beināre. Pēc tam kluba "Māja" prezidents, LU ES studiju topošais maģistrs Eduards Gaušis stāstīs par ES viena gada ietvaros, notiks grupu darbs. Jauniešus informēs par  Eiropas Savienības struktūru, iespējām, ko piedāvā ES, notikumiem, kas risinājušies ES aizvadītajā gadā, par Latvijas prezidentūru EP 2015. gadā, kā arī notiks grupu darbs ar Eiropas klubiem, kura laikā klubi būs aicināti izstrādāt kādu pasākumu savā skolā saistītu ar ES.

Nils Mosejonoks stāstīs par Eiropas klubiem Latvijā un citviet Eiropā, to vēsturi, pagājušā gada aktualitātēm un šī gada plānu. Grupu darbā jaunieši tiks aicināti veidot sadarbību starp saviem klubiem un izveidot kādu kopēju sadraudzības pasākumu šī mācību gada ietvaros.

Aizkraukles novadā