Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novērtē mazpulcēnu veikumu — ūdensrozes, trušus un vīnogas 5

Rudens forumā Aizkrauklē un Secē pulcējās Zemgales un Latgales reģiona mazpulku dalībnieki, rādot savu aizvadītās vasaras veikumu. Vairāk kā septiņdesmit čaklo mazpulcēnu savu izaudzēto, sagatavoto un darināto piedāvāja iegādāties Aizkrauklē, “IGA centrā”, bet pēc tam devās uz Seci.

Mazpulku forumā kopumā piedalījās ap 130 cilvēku no Jaunjelgavas novada, Neretas, Izvaltas, Viesītes, Jersikas, Dignājas, Līvāniem, Bārbeles un citām vietām.

“IGA centrā” mazpulcēni piedāvāja iegādāties pašaudzētas ūdensrozes, mārtiņrozes, ķiplokus, sīpolus, vīnogas, pupiņas, žāvētus ābolus, dažādas tējas, ievārījumus, želejas, medu, sulas un citus pro-
duktus, kā arī darinājumus.
“Bijām patīkami pārsteigti par to, cik labi veicās Aizkraukles “IGA centrā”, cilvēki ļoti atbalstīja, pirka piedāvāto,” priecājas Astrīda Mencendorfa, Seces mazpulka vadītāja.

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 22. oktobra numurā

Komentāri 5

xq2

Malači bērni!

Bija pārsteigta par bērnu izaudzētā daudzveidību - ēdamlietas, stādi, pašu veidoti apsveikumi un cepures. Un pat sārtās ūdensrozes stādi. Un tirgojās bērni braši - nenobijās no pircējiem, bija runīgi, prata pastāstīt par pārdodamo preci. Lai veicās!

pirms 5 gadiem, 2013.10.22 16:39

Ute

Hmm, un kālab Aizkraukle, te tak pašvaldība neatbalsta neko tādu. Mazākos mietos ir mazpulcēni, novada centrā - tukšums.

pirms 5 gadiem, 2013.10.22 20:44

Prieks

Jā, prieks par mazpulcēniem. Malači, ka paši darbojas.

pirms 5 gadiem, 2013.10.23 01:10

mamma

Biju tirgū un nevarēju vien nopriecāties par mazpulcēniem. Malači! Šo kustību vajadzētu attīstīt un pilnveidot, tad izaugs krietna un čakla jaunā paaudze. Vai Aizkrauklē arī nebūtu iespēja ko tādu darīt?

pirms 5 gadiem, 2013.10.23 18:56

prieks!

Varbūt uz Mārtiņiem var sarīkot vēl mazpulcēnu tirdziņu?

pirms 5 gadiem, 2013.10.23 20:21

Aizkraukles novadā