Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Odziņa M” uz laiku pārtrauc ražošanu

Internetā, sludinājumu portālā ss.lv, ievietots sludinājums ar Aizkraukles pagasta kultūras nama foto — tiek pārdotas telpas 390 kvadrātmetru platībā par 19,9 tūkstošiem latu jeb 51 latu par kvadrātmetru. Pārdevējs tās piedāvā izmantot ražošanai, veikaliem un birojam. Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Bāliņš stāsta, ka Rīgā reģistrētā SIA “BMG konsultācijas”  telpas iegādājās apmēram pirms diviem gadiem “Valsts nekustamo īpašumu” izsolē. Telpas līdz šim nomāja SIA “Odziņa M” konditorejas ceha vajadzībām, bet šomēnes firma telpas ir atstājusi.

“Pašvaldībai tās funkciju īstenošanai šīs telpas nav vajadzīgas, mums telpu pietiek,” saka Jānis Bāliņš.  SIA “BMG konsultācijas” pārstāvis sacīja, ka firma telpas atstājusi bez brīdinājuma, esot izveidojusies konfliktsituācija, kura tiek risināta.  SIA “Odziņa M” īpašnieks Mareks Kozlovskis savukārt skaidro, ka firma ir pārtraukusi konditorejas izstrādājumu ražošanu uz noteiktu laiku — apmēram pēc mēneša firma ražošanu plāno atsākt, tikai pagaidām nav zināms, kurā vietā. “Iespējams, turpināsim strādāt tajās pašās telpās, ja ar telpu īpašniekiem vienosimies par dažiem neskaidriem jautājumiem,” viņš saka.

Aizkraukles novadā