Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēl Leonu Līdumu

Šodien, 21. jūnijā, notika Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas. Uz pirmo sēdi bija ieradušies visi 15 deputāti. Deputāte Zane Romanova novada domes priekšsēdētāja amatam izvirzīja līdzšinējā mēra Leona Līduma kandidatūru, un visi 15 deputāti  nobalsoja par viņa ievēlēšanu šajā amatā. Viņš mēra amatam bija vienīgais pretendents.

Tikpat vienprātīgi visi deputāti nobalsoja par deputāta Eināra Zēberga ievēlēšanu priekšsēdētāja vietnieka amatā, sākot no 22. jūnija, līdz ar to viņam izpilddirektora amats jāatstāj. Viņu vietnieka amatam izvirzīja Leons Līdums. Einārs Zēbergs būs viņa pastāvīgais vietnieks tautsaimiecības jautājumos, kurš šo darbu veiks ikdienā, par to saņemot ikmēneša atalgojumu. Līdz šim domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus pildīja Anta Teivāne, viņa par aizvietošanu atalgojumu saņēma tikai priekšsēdētāja prombūtnes laikā.

Domes priekšsēdētājam būs jāieceļ izpilddirektora pienākumu  izpildītājs līdz brīdim, kad amatā tiks apstiprināts cits izpilddirektors. Kā tiks izraudzīts jaunais izpilddirektors — no administrācijas cilvēkiem vai konkursa kārtībā, tas pagaidām nav zināms.

Leons Līdums iepriekšējā sasaukuma deputātiem dāvināja ierāmētu fotoattēlu, kurā vienkopus redzams viss iepriekšējā sasaukuma deputātu sastāvs. 

Vairāk lasiet 22. jūnija laikraksta "Staburags" numurā.

Aizkraukles novadā