Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paredzēti būtiski autoceļu remonti un pārbūve

Pēc aizvadītās ziemas liela uzmanība pievērsta ceļiem, jo drīzumā sāksies ne tikai ierastie bedrīšu remonti, bet arī lielāka pārbūve. Vairāki uzlabojumi paredzēti arī Aizkraukles reģionā.

VAS “Latvijas Valsts ceļi” Centra reģiona Aizkraukles nodaļas vadītājs Raivis Brics informēja, ka šogad būtiski uzlabojumi būs astoņos autoceļu posmos dažādās Aizkraukles reģiona vietās, kas ir viņa vadītās nodaļas pārziņā. Darbi plānoti gan uz galvenajiem, gan reģionālās nozīmes autoceļiem un tiltiem.

Autoceļam A6 Rīga — Daugavpils divos posmos pie Skrīveriem paredzēta asfaltbetona kārtas nomaiņa. Pirmais posms ir no pagrieziena uz Skrīveru pansionātu līdz tiltam pār Dīvaju, otrs — no pieturas “Skrīveru institūts” Daugavpils virzienā līdz Aizkraukles baznīcai. Šovasar paredzēts arī remonts tiltam pār Pērsi pie Kokneses, kur atjaunos tilta konstrukcijas. Tas nozīmē, ka autovadītājiem šajā ceļa posmā būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, jo kustību organizēs pa vienu joslu ar luksoforu palīdzību. 


Turpinājums laikraksta "Staburags" 24. marta numurā.

Aizkraukles novadā