Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārnovadu uzņēmēju dienā Aizkrauklē

Aizkrauklē jau sesto reizi notika "Pārnovadu uzņēmēju dienas", pulcējot kopā uzņēmējus, amatniekus, lauksaimniekus, skolēnu mācību firmas, nevalstisko organizāciju un tūrisma jomas pārstāvjus no visas Latvijas.

Šogad pasākums pirmo reizi ritēja divas dienas. Otrajā dienā, 18. martā, Aizkraukles sporta centrā notika tradicionālā izstāde - gadatirgus. Tajā varēja ne vien iegādāties skaistas un oriģinālas lietas, bet arī sastapt interesantus ļaudis un atraktīvus pārdevējus.

Šajā dienā uzņēmēji saņēma Aizkraukles novada domes pateicību, to piešķīra deviņās nominācijās. Savukārt iedzīvotāji jau iepriekš varēja balsot par klientam draudzīgāko uzņēmumu, balvu šajā nominācijā saņēma SIA "Imiga" (kafejnīca "Panna").

Viena no uzņēmēju dienas aktivitātēm ir skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais gadatirgus. Tajā šoreiz savu produkciju piedāvāja 40 skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas. Skolēni saņēma balvas sešās nominācijās pamatskolas un vidusskolas grupā, viņu idejas un tirgoties prasmi vērtēja žūrija.

Elitas Brovackas foto

Aizkraukles novadā