Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārnovadu uzņēmēju diena Aizkrauklē 6

Aizkrauklē, "IGA" centrā, 22. martā notika trešā Pārnovadu uzņēmēju diena. Tajā piedalījās vairāk nekā 100 uzņēmēju, amatnieku un iestāžu no Aizkraukles, Skrīveru, Kokneses, Viesītes, Madonas, Krustpils un Jaunjelgavas novada.

 Aizkraukles novada pašvaldība sumināja Aizkraukles uzņēmumus un uzņēmējus 10 nominācijās.

*Aizkraukles labdaris – AS "Virši-A"

Nodarbojas ar degvielas tirdzniecību visā Latvijas teritorijā. Akciju sabiedrības pastāvēšanas laikā ik gadu sniedz lielu atbalstu  sportistu komandām un tautas mākslas kolektīviem, iedalot degvielu, kā arī sniedzot citu palīdzību braucieniem uz starptautiskajiem festivāliem vai sacensībām. Katra gada nogalē sagādā svētku paciņas gan pensionāriem, gan bērniem no maznodrošinātām ģimenēm, gan arī invalīdiem Aizkrauklē un citviet Latvijā.

*Izaugsme  Aizkrauklē – SIA "Remiro  travel"

"Remiro travel" ir pazīstams kā lielākais tūrisma operators ārpus Rīgas, piedāvājot ceļojumus no Aizkraukles, Ogres, Rīgas, Madonas u.c. pa visu plašo pasauli, nodrošinot atpazīstamību un sava veida izaugsmi arī mūsu novadam un pilsētai. Klienti, uzzinot, ka šis ir Aizkraukles uzņēmums,  bieži vien ir izbrīnīti un patīkami pārsteigti par izcilo servisu un plašo ceļa mērķu klāstu tik mazā un jaunā uzņēmumā.

*Aizkraukles inovācija –  SIA "WPC Green deck"

2013.gadā Biznesa inkubatora programmas ietvaros tika izstrādāts jauns kompozītmateriāla dēļu (Baltijā vienīgais šāda veida) prototips. Uzņēmums ražo koka plastmasas kompozītmateriālu, kas apvieno koka dabīgās un plastmasas inovatīvās īpašības. Materiāls tiek izmantots terašu veidošanai, bet tiek plānots to izmantot gan sētās, māju apdarēs, tiek meklētas iespējas to  pielietojumam arī mājas iekšienē.

Pašlaik uzņēmums strādā pie ražošanas atjaunošanas un papildus iekārtu iegādes. Īpaša vērība tiek veltīta eksportspējīgu produktu izpētei un izstrādei, lai veiksmīgi sacenstos starptautiskajā tirgū.

*Aizkraukles  lauku cerība – Armands Bērtulsons.

Aizkraukles pagasta zemnieku saimniecībā "Dārznieki" saimnieko Ilgas un Raimonda Bērtulsonu ģimene, un viņu lielākais palīgs lauku un fermas darbos ir dēls Armands, kuram ir 20 gadu. Puisis prot visus  lauku darbus, pazīst tehniku. Turpina mācības Priekuļu tehnikumā. Saimniecība strādā piena lopkopības nozarē, nesen sākusi paplašināt arī gaļas lopu audzēšanu.

*Draudzīgākais  klientam –  SIA "Imiga” kafejnīca "Panna"

Aizkraukles novada iedzīvotāji par klientam draudzīgāko uzņēmumu interneta aptaujā atzinuši SIA "Imiga" kafejnīcu „Panna”, kas atrodas IGA centrā. Klienti par savas izvēles pamatojumu min gan augsto apkalpošanas kultūru, gan garšīgos ēdienus, arī to, ka padomāts par vides pieejamību.

*Aizkraukles  stabilitāte – SIA "A. Egles"

Anda Egles izveidotā sabiedrība darbojas autotransporta kravu pārvadājumu jomā. Sāka viņš ar vienu vecas automašīnas  remontu, kuru par pajām privatizēja no paju sabiedrības. Pats gādāja detaļas, remontēja, pats brauca. Tagad uzņēmuma īpašumā ir vairāk nekā 20 transporta vienību un vairāk nekā 30 strādājošo. Attīstību nodrošināja paša Anda godprātīga attieksme pret darbu, klientiem un strādājošajiem. A.Egle priecājas, ka viņam veicies ar godīgiem un prasmīgiem darbiniekiem. Bet, iespējams, to lielā mērā nosaka arī vadītāja attieksme pret cilvēkiem.

*Jauniešu iecienītākais Aizkraukles uzņēmums – SIA "Ursula M”  kafejnīca "Betija"

Aizkraukles jaunieši kā populārāko interneta balsošanā atzinuši kafejnīcu "Betija",  kas ir veikala „Beta” telpās blakus Aizkraukles novada ģimnāzijai un netālu no Aizkraukles sporta centra. Kafejnīcā ir omulīga gaisotne, garšīgi ēdieni un atsaucīgs personāls.

*Zaļā produkta veicinātājs –  SIA "Tuņķi" veikals "Krokusss"

Aizkraukliešus patīkami pārsteidz veikala Krokuss piedāvājums (tirgus teritorijā), kas īpašu akcentu liek uz kvalitatīvu, veselīgu produktu. Veikals piedāvā arvien jaunu produkciju, darbinieki ir atsaucīgi klientu ierosinājumiem un aktīvi sevi prezentē arī sociālajos tīklos.

*Vietējās identitātes produkts – Mājas  kūkas Aizkrauklē

Pašnodarbinātā persona Tatjana Bērziņa sociālajos tīklos ir ieguvusi lielu atbalstītāju pulku, jo aizkraukliešiem ļoti garšo viņas ceptās kūkas, kas ir 100% dabīgs produkts. Tatjana ir atsaucīga klientu ierosinājumiem un ne velti viņas brends "Mājas kūkas Aizkrauklē" tiešām raisa cilvēkos mājas sajūtu, it kā paši tikko būtu kūku izcepuši.

*Pārrobežu sadarbības  partneris – Biržu (Lietuva) rajona pašvaldība.

Aizkraukles novada sadarbības pašvaldība  Birži  Lietuvā  ir viena no senākajām aizrobežu draugu pašvaldībām, jo pat pirms oficiālas vienošanās starp abām pilsētām tika nodibināti sakari, īpaši kultūras jomā, tāpēc, ka Aizkraukles rajons robežojas ar Biržu rajonu. 2004.gadā starp abām pašvaldībām noslēgta oficiāla vienošanās, un šis ir abu pilsētu sadarbības 10. –  jubilejas gads. Biržu uzņēmēji arvien piedalās arī mūsu Pārnovadu uzņēmēju dienās. Pateicībā par draudzību, uzticību un atsaucību Biržu pašvaldībai – sadarbības balva.

Komentāri 6

Veikals Krokuss

Liels paldies par nomināciju!
Prieks censties! :))

pirms 5 gadiem, 2014.03.23 16:07

malači cilvēki! Vērtīgs un sirdi priecinošs darbs paveikts.Paldies!

pirms 5 gadiem, 2014.03.23 17:42

Tatjana Bērziņa

Paldies par nomināciju. Vēlos sniegt papildus informāciju, "Mājas kūkas Aizkrauklē" ir majražošanas uzņēmums, kurā strādā arī manā lieliskā kolēģe Agita Kuzmenkova, pateicoties kurai top gardās un skaisti dekorētās mājas kūkas . Tas ir mūsu kopīgs darbs. Liels paldies Agitai par sadarbību.

pirms 5 gadiem, 2014.03.24 10:02

Jānis. L

Liels paldies par foršo pasākumu! Biežāk tādus!

pirms 5 gadiem, 2014.03.24 10:47

No Aizkraukles pagasta

Andim mīlestību pret darbu un cilvēkiem ierādīja vecāki-paldies viņiem! Arī Andis uz darbu nav skubināms un joprojām nebūt nav lecīgs. Izpalīdzīgs, saprotošs cilvēks, un arī man tāls radinieks, bet ne tāpēc.
Lai veicas darbos un dzīvītē!

pirms 5 gadiem, 2014.03.24 11:41

Ilze Liepiņa

Mīļš sveiciens veikalam ''Krokuss''
un vienmēr smaidīgajai pārdevējai Ieviņai!
Lai ir spēks un daudz pozitīvisma ko dāvāt pasaulei!!

pirms 5 gadiem, 2014.03.24 14:21

Aizkraukles novadā