Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasākumā “Gada notikums 2015” sumina Aizkraukles Goda pilsoņus un pasniedz balvas dažādās nominācijās

Aizkraukles pilsētas dibināšanas 49. gadadienā 10. janvārī Aizkraukles pilsētas kultūras namā notikušajā pasākumā “Gada notikums 2015” novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums pasniedza  Goda pilsoņa nozīmi Aizkraukles māksliniecēm Ingūnai Skujai un Melisai Bradenai, kā arī pateicās par ieguldījumu visiem tiem Goda pilsoņiem, kuri piedalījās pasākumā.

Tika izvērtēti pagājušā gada nozīmīgākie Aizkraukles novada 2015. gada notikumi kultūrā, izglītībā, sportā, sabiedriskajā dzīvē, ekonomikā, vides un drošības jomā. Notikumu ir daudz, un daudz ir arī nomināciju — 19.

Pasākuma dalībniekus priecēja dāmu saksofonu kvarteta “n[ex]t move”  lieliskais koncerts,  kultūras nama mazajā zālē  varēja apskatīt Ingūnas Skujas, Melisas Bradenas un Aizkraukles mākslas skolas audzēkņu kopīgi veidoto  izstādi, savukārt vestibilā — izstādi “Aizkraukles novads Iritas Ivanovas fotogrāfijās”.

Piemiņas balvas saņēmēji

1. Biedrībai “Aizkraukles reģionālā Tautskola” — nominācijā “ Tautas atmiņa”  par projektu “Daugavas dziesmu grāmata”.

2.  PII “Auseklītis” deju kolektīva vadītājai Aigai Šteinbergai — nominācijā “Kultūra” par devumu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

3. Aizkraukles pagasta sākumskolas 1.-4.klašu deju kolektīva vadītājai  Initai Vilciņai  — nominācijā “Kultūra” par devumu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

4. Aizkraukles pagasta sākumskolas 1.-4.klašu , Aizkraukles pilsētas sākumskolas 3.-4.klašu un 5.-6.klašu deju kolektīvu , Aizkraukles novada ģimnāzijas deju kolektīva “Anģis” vadītājai Gitai Skudrai — nominācijā “Kultūra” par devumu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

5. Aizkraukles novada ģimnāzijas jauktā kora „De Cantare” diriģentam  un Aizkraukles sadarbības novadu koru virsdiriģentam Eduardam Grāvītim — nominācijā “Kultūra” par ieguldījumu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

6.   Aizkraukles novada ģimnāzijas un Aizkraukles pilsētas sākumskolas  5.-9. klašu kora diriģentei Silvijai Tomaševskai — nominācijā “Kultūra” par ieguldījumu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

7. Aizkraukles sadarbības novadu Dziesmu un Deju svētku koordinatorei Sarmītei Kruglovai — nominācijā “Kultūra” par ieguldījumu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

8. Aizkraukles novada ģimnāzijas skolotājai Aijai Romanovskai — nominācijā “Izglītība” par Inovāciju foruma organizēšanu un Robotikas attīstību  Aizkraukles novada ģimnāzijā.

9. Aizkraukles novada ģimnāzijas skolotājam Guntim Romanovskim — nominācijā “Izglītība”  par Inovāciju foruma organizēšanu un Robotikas attīstību  Aizkraukles novada ģimnāzijā.

10. Ekstrēmo sporta veidu pamatlicējam Aizkrauklē Artūram Pauguram — nominācijā “Sports” par iekštelpu skeitparka veidošanu  un sacensību “Aizkraukles ekstrēmais kauss 2015” rīkošanu.

11. Ekstrēmo sporta veidu pamatlicējam Aizkrauklē Krišjānim Kalvānam — nominācijā “Sports” par iekštelpu skeitparka veidošanu  un sacensību “Aizkraukles ekstrēmais kauss 2015” rīkošanu.

12. Futbola trenerim Antonam Ciematniekam — nominācijā “Sports” par telpu futbola čempionāta rīkošanu jauniešiem.

13. Šaha trenerim Imantam Lūsim — nominācijā “Sports” par pasākuma “Tempo šahs” organizēšanu.

14. Vidzemes katoļu jauniešu centram —  nominācijā “Sabiedrība” par pasākuma “Jauniešu dienas 2015 Aizkrauklē” organizēšanu.

15. Priesterim Mārim Ozoliņam — nominācijā “Sabiedrība” par pasākuma “Jauniešu dienas 2015 Aizkrauklē” organizēšanu.

16. Pļaviņu hidroelektrostacijai — nominācijā “Investīcijas” par investīcijām HES turbīnu un infrastruktūras rekonstrukcijā, sagaidot HES  50 gadu jubileju.

17. Biedrībai “Galaktika” — nominācijā “Vides projekti”  par vides objektu “Mīlētāju soliņš”.

18. Māksliniekam Antam Brimerbergam — nominācijā “Vides projekti”  par vides objektu “Mīlētāju soliņš”.

19. Latvijas Zemessardzes 55.kājinieku bataljona komandierim majoram Ingum Manfeldam  — nominācijā “Drošība” par konferences “Notikumi Ukrainā un kā tas ietekmē mūs” organizēšanu Aizkrauklē.

Aizkraukles novadā