Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pazudis Aizkraukles lielā velosipēda metāla lukturis!

Aizkraukles pilsētas Bērnu un jauniešu centra (BJC) vasaras radošo darbnīcu dalībnieki šodien, 14. jūnijā, devās pastaigā pa pilsētu, apskatot vides objektus, taču pie lielā velosipēda, kas novietots Bērzu un Jaunceltnes ielas krustojuma malā, viņus sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Vairs nav skaistā metāla luktura, kas bija pakārts uz stūres!

“Varbūt kāds var palīdzēt lukturi atrast un nogādāt atpakaļ,” aicina BJC savā Facebook  ierakstā.

Varbūt lukturis ir noņemts remontam? Šī versija gan nav apstiprinājusies —  Aizkraukles BJC direktore Zane Romanova stāsta, ka metālmākslinieks Ants Brimerbergs, uzzinot par luktura pazušanu, bijis nepatīkami pārsteigts, jo Aizkraukles novada svētku laikā šīgada 4. jūnijā viņš lukturi pie lielā velosipēda vēl ir redzējis.

Vides objekts velosipēds tika atklāts 2015. gada 15. februārī, sadarbojoties Aizkraukles BJC jauniešu biedrībai “Galaktika” un metālmāksliniekam Antam Brimerbergam. Velosipēds ir liels un augsts — augstākā vieta sasniedz aptuveni četrus metrus, un lukturis atradās apmēram tādā augstumā.

Aizkraukles novadā