Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēc “Viršu-A” degvielas bāzē imitētā ugunsgrēka veic izmaiņas civilās aizsardzības komisijas sastāvā

Pagājušajā nedēļā uzņēmuma “Virši-A” dīzeļdegvielas bāzē “Avoti” Aizkrauklē notika  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Aizkraukles daļas rīkotās  kompleksās mācības. Pēc tām Aizkraukles novada domes sēdē operatīvi tika veiktas izmaiņas  novada pašvaldības civilās aizsardzības komisijas sastāvā — dome nolēma no komisijas locekļa pienākumiem atbrīvot Jūliju Puči un par tās locekli apstiprināt Valsts vides dienesta Madonas reģionālās vides pārvaldes vecāko inspektoru Eduardu Tumeļkānu, jo ir situācijas, kad šī dienesta pārstāvja līdzdalība noteikti ir nepieciešama.

VUGD Aizkraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle stāsta, ka no Aizkraukles, Pļaviņām un Jēkabpils mācībās piedalījās četras ugunsdzēsības automašīnas un viena automašīna ar autokāpnēm.

Šoreiz tā bija tikai ugunsgrēka imitācija. Mācībās piedalījās arī  novērotāji — VUGD Zemgales reģiona, uzņēmuma “Virši- A”, Valsts vides dienesta un Aizkraukles novada civilās aizsardzības komisijas pārstāvji. Degvielas bāze ir ļoti nozīmīgs objekts, un visām iesaistītajām pusēm bija svarīgi apzināties, kas vēl uzlabojams, pilnveidojams, lai ugunsgrēka gadījumā varētu operatīvi rīkoties. Katrs novērotājs uzrakstīja savus secinājumus — gan pozitīvo, gan to, ko vajadzētu uzlabot. Ar secinājumiem iepazīstināti arī ugunsdzēsēji glābēji.

Aizkraukles novadā